Razer chystá konkurenci pro DualSense Edge. Vydá vlastní upravitelný ovladač pro PlayStation 5

Spolčenost Razer se dlouhodobě zaměřuje na tvorbu hardwaru pro hráče. Nyní představila nový ovladač Wolverine V2 Pro, který je už na první pohled určený k hraní na PlayStationu 5. Využít ho ale budete moci i na PC. Je na místě srovnání s ovladačem DualSense Edge, který stejně jako novinka od Razeru slibuje to nejlepší pro kompetitivní hráče.

Na zadní straně ovladače najdete čtyři tlačítka, která si můžete namapovat, jak se vám zlíbí. To platí i pro dvojici tlačítek na vrchu. V balení najdete i vyměnitelné páčky. Upravit si můžete také spouště. Sice nejsou adaptivní jako u klasického DualSense, ale můžete určit, jak moc je musíte stisknout, aby to ovladač registroval. Razer slibuje navíc rychlejší odezvu díky technologii HyperSpeed Wireless. 

I když jde o oficiálně licencovaný ovladač, tak nebude moci využívat softwarového nastavení do takové míry, jako jsme to viděli v ukázkách DualSense Edge. Tlačítka si tak budete muset přemapovat skrz mobilní aplikaci, kde si upravíte i RGB podsvícení.

2d330d5e-4f7e-4658-8872-9d0bd83b380ce86b0bd1-d319-4f14-841b-2e07c990e3f6

U DualSense Edge nebyli hráči moc spokojení s cenou, která se pohybuje kolem 6 tisíc korun. Wolverine V2 Pro na tom ale nebude o nic lépe. Jeho doporučená cena je 299,99€, tedy nějakých 7 300 korun. Ani nás to nepřekvapuje vzhledem k tomu, že hardware Razeru byl oproti konkurenci vždy o něco dražší. 

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: Recenze hry New Tales from the Borderlands. Příběh, který ničím nevybočuje z řady

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,