Razer chystá konkurenci pro DualSense Edge. Vydá vlastní upravitelný ovladač pro PlayStation 5

Spolčenost Razer se dlouhodobě zaměřuje na tvorbu hardwaru pro hráče. Nyní představila nový ovladač Wolverine V2 Pro, který je už na první pohled určený k hraní na PlayStationu 5. Využít ho ale budete moci i na PC. Je na místě srovnání s ovladačem DualSense Edge, který stejně jako novinka od Razeru slibuje to nejlepší pro kompetitivní hráče.

Na zadní straně ovladače najdete čtyři tlačítka, která si můžete namapovat, jak se vám zlíbí. To platí i pro dvojici tlačítek na vrchu. V balení najdete i vyměnitelné páčky. Upravit si můžete také spouště. Sice nejsou adaptivní jako u klasického DualSense, ale můžete určit, jak moc je musíte stisknout, aby to ovladač registroval. Razer slibuje navíc rychlejší odezvu díky technologii HyperSpeed Wireless. 

I když jde o oficiálně licencovaný ovladač, tak nebude moci využívat softwarového nastavení do takové míry, jako jsme to viděli v ukázkách DualSense Edge. Tlačítka si tak budete muset přemapovat skrz mobilní aplikaci, kde si upravíte i RGB podsvícení.

2d330d5e-4f7e-4658-8872-9d0bd83b380ce86b0bd1-d319-4f14-841b-2e07c990e3f6

U DualSense Edge nebyli hráči moc spokojení s cenou, která se pohybuje kolem 6 tisíc korun. Wolverine V2 Pro na tom ale nebude o nic lépe. Jeho doporučená cena je 299,99€, tedy nějakých 7 300 korun. Ani nás to nepřekvapuje vzhledem k tomu, že hardware Razeru byl oproti konkurenci vždy o něco dražší. 

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: Recenze hry New Tales from the Borderlands. Příběh, který ničím nevybočuje z řady

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

17:11 | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
15:51 | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 
15:20 | Remake spin-offu série Yakuza, který původně vyšel pouze v Japonsku, představuje akci a rozdílné bojové styly. Like a Dragon: Ishin vyjde 21. února příštího roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S|X. 
30. listopadu | Páteční vydání tahovky Marvel's Midnight Suns připomíná launch trailer. S partou superhrdinů se pokusíme překazit plány démonické Lilith na PC a aktuální generaci konzolí. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách