Razer svolává herní komunitu do boje proti viru COVID-19

Pandemie je stále aktivní a herní společností přikládají svou ruku k dílu.
Razer svolává herní komunitu do boje proti viru COVID-19

Světově známý výrobce herních periferií a hardwaru, firma Razer, vyzývá hráče ze všech koutů planety, aby spojili síly v boji proti onemocnění COVID-19, a jediné, co pro to musejí udělat, je zůstat doma a hrát. Mají možnost pomoct tím, že budou hrát hry a zdarma získávat Razer Silver, za než pak mohou darovat roušky zdravotníkům v předních liniích po celém světě.

Pomocí seznamu her Paid to Play mohou uživatelé zjistit, zda jim právě jejich oblíbené počítačové či mobilní hry umožní získávat Razer Silver. Tento seznam je k dispozici v bezplatném programu Razer Cortex pro optimalizaci her, dostupném na PC a mobilních zařízeních se systémem Android.  Za spouštění her pomocí Razer Cortex pak uživatelé získají Razer Silver, které je možné směnit za různé odměny, jako je například hardware značky Razer, digitální dárkové karty nebo další hry. A nyní lze za Razer Silver také pomáhat a darovat za něj roušky pracovníkům v předních liniích.

maxresdefault (1).jpg

Naše výzva míří k celé herní komunitě. Udělejme to, co umíme nejlépe: zůstaňme doma a hrajme. Teď je to dokonce pro dobrou věc!“ říká Min-Liang Tan, výkonný ředitel firmy Razer. „Jedinečné prostředí softwaru a služeb firmy Razer vždycky mířilo na hráče a teď jsme také schopni herní komunitě umožnit přímo přispět k našim klíčovým iniciativám proti onemocnění COVID-19. Jistě se najdou hráči, kteří se postaví této výzvě čelem, a my budeme nadšeně sledovat, kolik roušek dáme společně dohromady.“ 

Darujte roušky hraním her

Kromě programu Paid to Play mají hráči možnost darovat roušky také pomocí Razer Gold. Uživatelé dostanou ihned po registraci do programu Razer Gold jako uvítací dárek 1 000 kusů Razer Silver. Pokud budou chtít získat další, stačí jim platit za své oblíbené hry nebo herní kredity měnou Razer Gold.  V tuto chvíli už hráči z celého světa darovali za Razer Silver přes 30 000 roušek.

Tato nová iniciativa je součástí probíhající kampaně #RazerForLife na podporu komunit a podniků v době koronavirové pandemie a přispívá k příslibu firmy Razer, která se zavázala darovat milion roušek zasaženým komunitám po celé Zemi.

Razer neustále přidává nové hry a možnosti, pomocí nichž mohou hráči získávat Razer Silver zdarma. Více informací na oficiálních stránkách.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |