Ready at Dawn přechází pod Facebook. Bude se soustředit na vývoj VR her

Facebook si připravil další velké oznámení. Nejen, že se spojuje s Microsoftem a převádí streamery z Mixeru na svůj Facebook Gaming. Mezi svá vývojářská studia přivítal Ready at Dawn.

Minulý rok se mezi studia Facebooku přidali i vývojáři z tuzemských Beat Games. Ode dneška k nim patří i americké studio Ready at Dawn. Tento krok není zase tak nečekaný, jak by se mohlo zdát. V posledních letech totiž tvořilo pouze tituly pro VR headset Oculus Rift. Patří mezi ně například Lone Echo nebo Echo Arena. Momentálně pracují na pokračování prvního zmíněného titulu.Vyjít by mělo ještě do konce roku

Streamovací appka Facebook Gaming chce být novým soupeřem pro Twitch

Streamovací appka Facebook Gaming chce být novým soupeřem pro Twitch

Před pár lety kolem Ready at Dawn ale byl rozruch z úplně jiného důvodu. Mají totiž na svědomí i The Order: 1886, exkluzivitu pro PlayStation 4. Měli s ní velké ambice, ale nakonec to s ní nedopadlo moc slavně. Po grafické stránce neměla konkurenci. Kvůli krátké herní době a repetitivní hratelnosti většinou dostávala průměrná hodnocení.

Jestli se tedy má The Order někdy dočkat pokračování, rozhodně na něm nebude pracovat studio Ready at Dawn. Na druhou stranu ale není nic neobvyklého, že se značky ujme jiné studio. 

Zdroj: Oculus

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |