Ready at Dawn se inspirovali Uncharted

God of War: Ghost of Sparta vychází 2. listopadu a řada fanoušků byla zvědavá, zda-li zůstanou Ready at Dawn i nadále věrni antickému cholerikovi. Podle všeho ne. Jeden ze zakladatelů a zároveň kreativní ředitel studia, Ru Weerasuriya, totiž redaktorům zahraničního Eurogameru poodhalil plány firmy do budoucna, v nichž figuruje jméno Uncharted.

Studio prý aktuálně kutí hru podobnou megaúspěšnému projektu Naughty Dog, přičemž není vyloučeno, že se krom PSP podívá i na větší platformy. "Vydáme ji na jakoukoliv platformu, na níž poběží náš engine," nechal se slyšet Weerasuriya.

"Rádi uděláme hru jako Uncharted," pokračoval Ru. "Jsme nicméně rádi, že s ní Naughty Dog přišli jako první. Dokázali tím, že je možné takovéto tituly vytvořit, a že to má cenu. Osobně miluju příběhově orientované gamesy a jsem rád, když mě hra vcucne od začátku až do konce."

Bohužel, při dotazu na bližší detaily Weerasuriya odmítl cokoliv prozradit s tím, že se jich dočkáme až uzraje čas. Prý zatím nemají hotové ani základní herní mechanismy.

Zdroj: Eurogamer

Související články
  1. V herním světě se už zase propouští
  2. E3 Zoom: God of War: Ghost of Sparta
  3. God of War se vrátí na PSP
  4. Vrátí Ready at Dawn GoW na PSP?

Nejnovější komentáře