Realistická simulace Dangerous Waters na nových obrázcích

Tvůrčí tým Sonalysts Combat Simulations připravuje novou simulaci Dangerous Waters, v níž si hráč vyzkouší roli velitele námořních lodí, ponorek i leteckých jednotek (vrtulník, stíhačka atd.). Bude tak po vzoru starších námořních simulací řídit nejen loď, ale také se starat o další funkce spjaté s velitelskou funkcí. A co že je na této hře tak vyjímečného? Bude to velká míra realističnosti, na kterou tvůrci hry kladou velký důraz. Vše co si budeme moci vyzkoušet v řídícím středisku lodi nebo v kokpitu vrtulníku bude odpovídat skutečným zařízením. K tomu všemu bude vypomáhat grafické zpracování hry, které si dnes můžete prohlédnout na našich stránkách prostřednictvím dvanácti nových obrázků.

   

   

   

   

Související informace (Dangerous Waters):
Homepage hry: http://www.scs-dangerouswaters.com/
Výrobce hry: Sonalysts Combat Simulations
Distributor hry: ?
Předpokládané datum vydání: Rok 2004

Zdroj: Homepage

Váš názor Další článek: 3D screenshoty z Prince of Persia 2!

Témata článku: , , , , , , , , , ,




Aktuality

31. března | Diablo IV vyjde 6. června i v balení s konzolí Xbox Series X. Nejedná se ale o speciální edici konzole, o které se dříve spekulovalo. 
30. března | Live a Live, které původně vyšlo na SNES a následně v předělané podobě na Nintendo Switch, se 27. dubna chystá na PlayStation 4, PlayStation 5 a PC. Už nyní si můžete vyzkoušet demo. 
30. března | Xboxové ovladače z řady Elite Series 2 vyjdou v nových barvách. Modrou a červenou variantu modifikovatelného ovladače si můžete předobjednat s cenovkou 3379 Kč. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC