Recenze: Bikiny Balls 2 – sexy hokejová variace arkanoidu

Jste-li obdivovateli krásných žen, máte k tomu rádi hokej a zároveň trávíte hodiny u všemožných arkanoidů, neměli byste minout Bikiny Balls 2. Do mobilních telefonů nyní přichází speciální hokejová edice jedné z nejznámější arkádové hry.
Recenze: Bikiny Balls 2 – sexy hokejová variace arkanoidu

Žánr: Arkáda
Multiplayer: Ne
Platforma: J2ME
Testovací hardware: Nokia 6680
Hru poskytl:
WapStranky.cz

Jaro je zde v plné síle, vlastně přišlo dříve, než se dalo čekat. Teplotní rekordy snad padaly s železnou pravidelností každý druhý den, příroda začala kvést a ano – holky přestaly nosit vrchní část horního oblečení. Pryč s čepicemi... a také s bundami a podobnými ohavnostmi. Titul Bikiny Balls 2 přitom jakožto arkanoid s ladností navazuje na zahájení letošního mistrovství světa v ledním hokeji a za vzor si bere krásná těla žen oděných do dresů různých týmů. Tedy, oděných jen „příležitostně“.

Arkanoid + hokej + erotika

Možná si říkáte, jak asi může podobná kombinace dopadnout. V případě Bikiny Balls 2 ale nejde překvapivě hovořit o něčem špatném či jakkoliv nepovedeném. V přibližně třiceti různorodých úrovních narazíte na exklusivní sbírku krásek oděných do dresů světových týmů. Vaším úkolem je obnažit jejich těla, jenže stanovený úkol nebude ani zdaleka natolik jednoduchý, jak se může zdát.

  
Má hezkou hokejku

Stejně jako ve spoustě jiných arkanoidových hrách i zde bude hlavním cílem likvidace kostiček umístěných na hrací ploše. K tomu vám bude dopomáhat speciální plošina vespod obrazovky, jež by se snad symbolicky dala nazvat hokejkou, a samozřejmě i míč (puk?). Jakmile odpálíte první ránu, musíte bedlivě pozorovat onen objekt lítající po displeji, který se bezmocně odráží od obdélníkových tvarů. Mezitím třeba nějaké zničí, jiné jsou odolnější, některé mi snad až přišly nezničitelné.

  
Češka se mi fakt moc nezamlouvá :o(((

Chvályhodné je, že druhý díl Bikiny Balls opět přináší řadu menších nebo větších bonusů, které získáte průběhem hraní. Ovlivnit mohou velikost a jiné aspekty vámi ovládané plošiny, což ostatně v podobných měřítcích platí i o míčku. Cílem je samozřejmě nahrát co největší skóre a dosáhnout úspěšného konce každého z levelu. Vybraná slečna se posléze mírně poodhalí a přesně tohle mnohé nadšence požene neustále dál a dál. Výběr sličných holek je relativně pestrý, nicméně brát musíte v potaz, že se za chvíli okoukají. Pokud nebudete vyloženě toužit po zapsání se do jednu z nejvyšších příček v celosvětové síni skóre, začnete se za chvíli nudit.

    
Hm, hokejky mají stejny... divny

Kdo toho svleče více?

Erotický podtext je hlavním tahákem Bikiny Balls celkově, tudíž jde do ústraní nějaká kvalitnější obsahová složka hry. Autoři si proto alespoň vynasnažili na grafickém zpracování, očividně využívající fotek převedených jistým filtrem do „jakoby“ kreslené podoby. Jednotlivé části oblečení jsou posléze na ženách překryty ve vrstvách, čili postupně dochází k jejich schovávání a tudíž k poodhalování kýžených skrytých míst.

Světlé stránky hry
  • Mnoho bonusů
  • Pestrý výběr holek
  • Postupné obnažování
  • Příprava na nadcházející mistrovství světa
  • Možnost umístit se v celosvětovém žebříčku skóre
Temné stránky hry
  • Brzy omrzí
  • Češka se mně osobně moc nezamlouvala :o)
  • Nic nového pod sluncem

Druhý díl Bikiny Balls je zkrátka příjemnou hrou, založenou na konceptu obyčejného arkanoidu. Samozřejmostí je nespočet bonusů, spousta krásných holek a mnoho úrovní, přičemž k dispozici je i český tým, respektive česká dívenka :-). Na druhou stranu se asi brzy neubráníte stereotypnosti a jednotvárnosti, jež jde u titulu podobného kalibru očekávat. Nicméně příznivcům eroticky ražených her, kteří vyloženě nečekají modré z nebe (leda tak zlatý pohár v letošním mistrovství, pozn. autora) Bikiny Balls 2 doporučuji.

Grafika: 7/10
Originalita: 1/10
Atmosféra: 7/10
Hratelnost: 6/10

Bikiny Balls 2 je lehce nadprůměrná, hezká a eroticky laděná arkádová hříčka. Nic víc, nic míň. A stejně - Češi, do toho!

Celkové hodnocení: 6.5 /10

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A