Recenze: Girl`s Cup 2007 – s erotikou vstříc gólům

Milovníci fotbalu se díky Girl`s Cup 2007 ocitnou takřka v sedmém nebi. Nejenže si budou moci začutat na zelenavé parcele, obklopí je také nejkrásnější ženská těla odhodlaná využít veškerých svých tělesných proporcí ke kýženému vítězství.
Recenze: Girl`s Cup 2007 – s erotikou vstříc gólům

Žánr: Erotický fotbal
Multiplayer: Ne
Platforma: J2ME
Testovací hardware: Nokia 6680
Česká lokalizace: Ne
Hru poskytnul:
Wapstránky.cz

Kombinace erotiky s fotbalem? Tak prostá, přesto geniální. Co si vlastně opravdový mužský může přát více, než basu piv chlazených vedle hříště, po němž se prohání jedna dívčina za druhou? Girl`s Cup 2007 nicméně ani přes svůj erotický nádech nespadá do kolonky bezduchých „úchyláren“, potenciál poloobnažených ňader a dalších záludných míst ženského těla využívá jen z části. Jde spíše o příjemné zpestření, byť přímo zakomponované do příběhové stránky hry... vlastně tvoří hlavní tahák. Ale to je fuk, stejně si to koupíte a vyzkoušíte, ať je to jak chce.

Být trenérem není žádné peříčko

A především v případě týmu Cherry College budete mít dost práce s uhlídáním stáda kra... ehm, hráčů... tedy hráček, které musíte vynést na nejvrchnější příčku šampionátu. Řeknu vám však předem, že se u toho člověk pořádně zapotí. Bodejť by ne, dosud praktikované časté výměny herní taktiky mající za následek chabé výsledky v dosavadních bojích vyžadují k nápravě velké úsilí. Než se ale vrhnete mezi davy rozběsněných holek, měli byste si nejprve osvojit hru v jednoduchém tréninku. Ve zkratce vysvětlí pár hlavních taháků, jak ovládat postavu, zato však naprosto ignoruje odnaučovací metody v „zájezdech“ očí do levého horního rohu displeje.


Jednou na vás vybafnou oranžová ňadra, podruhé bíla... jak v tomto prostředí může někdo hrát?

Abych tedy byl přesný, kdekoliv ve hře se s prvkem oné erotiky setkáte především v případě levého horního rohu. Co čert nechtěl, v tu nejméně vhodnou chvíli se na onom inkriminovaném místě objeví vždy nějaká lechtivá scénka, která vám naprosto zabrání v dokonání díla (například co se dávání gólů týče). Vnadné křivky odrážející fotbalové míče tedy jaksi postrádají na duchaplnosti, smysluplnosti, cituplnosti a další bůhvíjaké plnosti, což nakonec vede k jedinému – prohře.


Držím se, držím

Nicméně, abych nekřivdil, Cherry College se ve svém fotbalovém jádru přesto podařil, hřiště je poměrně přehledné a ovládání vlastního týmu nanejvýš jednoduché. Snad jen by se hodila větší rozlišnost mezi jednotlivými hráči. Koneckonců, přihrát soupeři dokáži i v kuželkách, natožpak v malé upípané krabičce s přenosným fotbalem. Snad jediná výjimka by se ovšem dala přiřknout penaltovému režimu, který je rovněž v Cherry College začleněn a poměrně slušně se v němž můžete procvičit.

Němost

Na „smysluplnosti“ neztrácí ani grafické zpracování nesoucí se v jednoduchém duchu kreseb. Možná ale právě proto ke Girl`s Cup 2007 sáhnou i jiní, než eroticky naladění hráči. Jo, holt nejde o pexesa, ani lechtivé tetrisy, jejichž účel a poslání je pochybné. Ale stejně tak vyhledávané.

Světlé stránky hry
  • Příjemně sladěné prvky erotiky a fotbalu
  • Fotbal sám o sobě není špatný
  • Grafika
Temné stránky hry
  • Nefunkčnost zvuků (alespoň v mém případě)
  • Neustále odlákávání zraku hráče krátkými animovanými sekvencemi :o)

Co se nejvýraznější výtky Girl`s Cup 2007 týče, nasměroval bych ji zejména na adresu zvuků a případného hudebního doprovodu (?). Ani v jednom případě mi totiž z malého reproduktoru mobilního telefonu nevyšla sebemenší hláska - a to jsem opravdu zvolil při startu hry položku „ano“ aktivující zvuky. Nu, co se dá dělat. Girl`s Cup 2007 přesto spadá do škatulky příjemných lechtivých titulů, jejichž pointa netkví pouze v (polo)nahých ženách (díkybohu nebo bohužel?), nýbrž i v samotném fotbale.

Grafika: 7/10
Originalita: 3/10
Atmosféra: 7/10
Hratelnost: 7/10

Nehledáte-li pouze bezduchou erotickou hru a vyžadujete-li od ní opravdovou zábavu, nebude Girl`s Cup 2007 špatnou volbou. Fotbalový simulátor se sličnými ženami zatvrzelé hráče i fanoušky kopané jistě potěší.

Celkové hodnocení: 7/10


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |