Recenze: Girl`s Cup 2007 – s erotikou vstříc gólům

Milovníci fotbalu se díky Girl`s Cup 2007 ocitnou takřka v sedmém nebi. Nejenže si budou moci začutat na zelenavé parcele, obklopí je také nejkrásnější ženská těla odhodlaná využít veškerých svých tělesných proporcí ke kýženému vítězství.
Recenze: Girl`s Cup 2007 – s erotikou vstříc gólům

Žánr: Erotický fotbal
Multiplayer: Ne
Platforma: J2ME
Testovací hardware: Nokia 6680
Česká lokalizace: Ne
Hru poskytnul:
Wapstránky.cz

Kombinace erotiky s fotbalem? Tak prostá, přesto geniální. Co si vlastně opravdový mužský může přát více, než basu piv chlazených vedle hříště, po němž se prohání jedna dívčina za druhou? Girl`s Cup 2007 nicméně ani přes svůj erotický nádech nespadá do kolonky bezduchých „úchyláren“, potenciál poloobnažených ňader a dalších záludných míst ženského těla využívá jen z části. Jde spíše o příjemné zpestření, byť přímo zakomponované do příběhové stránky hry... vlastně tvoří hlavní tahák. Ale to je fuk, stejně si to koupíte a vyzkoušíte, ať je to jak chce.

Být trenérem není žádné peříčko

A především v případě týmu Cherry College budete mít dost práce s uhlídáním stáda kra... ehm, hráčů... tedy hráček, které musíte vynést na nejvrchnější příčku šampionátu. Řeknu vám však předem, že se u toho člověk pořádně zapotí. Bodejť by ne, dosud praktikované časté výměny herní taktiky mající za následek chabé výsledky v dosavadních bojích vyžadují k nápravě velké úsilí. Než se ale vrhnete mezi davy rozběsněných holek, měli byste si nejprve osvojit hru v jednoduchém tréninku. Ve zkratce vysvětlí pár hlavních taháků, jak ovládat postavu, zato však naprosto ignoruje odnaučovací metody v „zájezdech“ očí do levého horního rohu displeje.


Jednou na vás vybafnou oranžová ňadra, podruhé bíla... jak v tomto prostředí může někdo hrát?

Abych tedy byl přesný, kdekoliv ve hře se s prvkem oné erotiky setkáte především v případě levého horního rohu. Co čert nechtěl, v tu nejméně vhodnou chvíli se na onom inkriminovaném místě objeví vždy nějaká lechtivá scénka, která vám naprosto zabrání v dokonání díla (například co se dávání gólů týče). Vnadné křivky odrážející fotbalové míče tedy jaksi postrádají na duchaplnosti, smysluplnosti, cituplnosti a další bůhvíjaké plnosti, což nakonec vede k jedinému – prohře.


Držím se, držím

Nicméně, abych nekřivdil, Cherry College se ve svém fotbalovém jádru přesto podařil, hřiště je poměrně přehledné a ovládání vlastního týmu nanejvýš jednoduché. Snad jen by se hodila větší rozlišnost mezi jednotlivými hráči. Koneckonců, přihrát soupeři dokáži i v kuželkách, natožpak v malé upípané krabičce s přenosným fotbalem. Snad jediná výjimka by se ovšem dala přiřknout penaltovému režimu, který je rovněž v Cherry College začleněn a poměrně slušně se v němž můžete procvičit.

Němost

Na „smysluplnosti“ neztrácí ani grafické zpracování nesoucí se v jednoduchém duchu kreseb. Možná ale právě proto ke Girl`s Cup 2007 sáhnou i jiní, než eroticky naladění hráči. Jo, holt nejde o pexesa, ani lechtivé tetrisy, jejichž účel a poslání je pochybné. Ale stejně tak vyhledávané.

Světlé stránky hry
  • Příjemně sladěné prvky erotiky a fotbalu
  • Fotbal sám o sobě není špatný
  • Grafika
Temné stránky hry
  • Nefunkčnost zvuků (alespoň v mém případě)
  • Neustále odlákávání zraku hráče krátkými animovanými sekvencemi :o)

Co se nejvýraznější výtky Girl`s Cup 2007 týče, nasměroval bych ji zejména na adresu zvuků a případného hudebního doprovodu (?). Ani v jednom případě mi totiž z malého reproduktoru mobilního telefonu nevyšla sebemenší hláska - a to jsem opravdu zvolil při startu hry položku „ano“ aktivující zvuky. Nu, co se dá dělat. Girl`s Cup 2007 přesto spadá do škatulky příjemných lechtivých titulů, jejichž pointa netkví pouze v (polo)nahých ženách (díkybohu nebo bohužel?), nýbrž i v samotném fotbale.

Grafika: 7/10
Originalita: 3/10
Atmosféra: 7/10
Hratelnost: 7/10

Nehledáte-li pouze bezduchou erotickou hru a vyžadujete-li od ní opravdovou zábavu, nebude Girl`s Cup 2007 špatnou volbou. Fotbalový simulátor se sličnými ženami zatvrzelé hráče i fanoušky kopané jistě potěší.

Celkové hodnocení: 7/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Playstation 5: datum vydání, výkon a vše, co víme o příští herní konzoli

Playstation 5: datum vydání, výkon a v…

Playstation 5 ještě možná neukázal ani palec u nohy, to ale neznamená, že o nim nic nevíme. Pojďme se podívat na to, co je známo.

včera | | 210 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A