Redakce Doupěte přeje čtenářům krásné prožití Vánočních svátků a šťastný Nový rok!

Rok se s rokem sešel a my zase bilancujeme nad tím, co všechno se událo v letošním roce.

V redakci máme v živé paměti, jak jsme jmenovali rok 2020 opravdu šíleným a těšili se, až veškerý chaos s lockdowny, rouškami a omezeními zmizí v dáli a my se budeme moci opět vydat do ruchu herních hal a výstav. Všichni jsme seděli doma a měli čas na dohánění restů, zkoušení nových herních zážitků a mimo jiné i nakupování herního příslušenství, které nám sezení doma o něco zpříjemní. Čas je ale neúprosný a po dalším roce s rouškami na nose jsme zjistili, že to ještě potrvá. A i když byl letošní rok co se herních pecek týče lehce ořezaný, blíží se rok 2022 a ten slibuje být podstatně šťavnatější. Co si budeme povídat, nedostatek opravdu velkých hitů nám možná dá všem čas strávit svátky s rodinou a hodit za hlavu trable, které nám život hází pod nohy. A ty herní resty jsou samozřejmostí!

Celou redakcí Doupěte Vám především přejeme krásné prožití svátků se svými blízkými, ať už na nás klepe jakýkoliv lockdown, a stejně aktivně Vám přejeme i vykročit správnou nohou do nového roku. V tom příštím nás totiž čeká celá řada nových herních hitů, probouzení herních komunit zpět k životu v reálném světě a především opravdový rozjezd nové generace konzolí v čele s hity jako Gran Turismo 7, Suicide Squad, God of War: Ragnarok, Arc Raiders a dalších. Jdete do toho s námi?

I během svátků se Vám samozřejmě budeme věnovat, na Doupěti tak najdete pravidelné speciály, které shrnou to nejlepší, nejhorší i nejzajímavější z celého roku a navnadí vás na hry budoucí. Napříč svátky si budete moci přečíst seznam nejlepších her od našich redaktorů a ke konci roku vyjde i obří speciál všech podstatných her, které na nás čekají v roce 2021.

Nezapomeňte také na naše vánoční speciály, díky kterým si můžete i po svátcích doplnit svou knihovničku a herní stůl novými produkty. Není to přece jen o Vánocích!

Váš názor Další článek: Epic rozdává dárečky: upírská adventura z Londýna Vampyr zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Nové průmyslové odvětví. Přednosti a strasti profesionálního 3D tisku

Nové průmyslové odvětví. Přednosti a strasti profesionálního 3D tisku

Domácí a profesionální 3D tisk staví na stejných základech, příležitosti, ale i problémy profi světa jsou však zcela odlišné a pro běžného uživatele často překvapující.

Jiří Kuruc
3D tisk
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách