Redfall přece jen dostane ještě jeden patch, který umožní hraní bez připojení k internetu

Studio Arcane Austin bohužel patří mezi studia, která Microsoft v rámci nedávných interních změn zavřel. Jejich poslední výtvor, kooperační FPS Redfall, tak zůstane plný nenaplněných slibů, i když se pracovalo na jeho vylepšení. Vydání většího updatu bylo už za dveřmi. Po zprávách o uzavření studia to vypadalo, že ani ten nevyjde. Nakonec se ho ale přeci jen dočkáme. 

Čtvrtý a zároveň finální update pro Redfall přidává možnost hraní offline. Při sólo hraní si také hru budeme moci kdykoliv jednoduše pauznout. Tvůrci také kompletně přepracovali systém sousedství a upírských líhní. Zatím ale není jasné, kdy by měl update vyjít. To bychom se měli podle příspěvku na sociálních sítích dozvědět brzy. 

Stále ale platí, že přídavky v rámci season passu, které byly slibované už u předobjednávek, nikdy nevzniknou a hráči, kteří za ně zaplatili, mohou zažádat o kompenzaci. Plán byl přitom takový, že v průběhu letošního roku se mělo společně s dalšími opravami a vylepšeními všechno dohnat. K tomu už bohužel nedojde. Redfall sice nemá početnou základnu hráčů, ale přeci jen tady byl potenciál, že se z něj stane něco kvalitnějšího. 

Váš názor Další článek: Obléhání hradu v tanku, granátomet proti jízdě rytířů. Kingmakes vás pošle do středověku s moderními zbraněmi

Témata článku: , , , , , ,