RedMagic přichází s vlastním hardwarem pro PC hráče. Prvním kouskem bude 160 Hz monitor

Značka RedMagic je známá především díky svým herním chytrým telefonům. Se svojí novinkou se ale pokusí zaujmout i na PC hráče. Monitor o velikosti 27" podporuje snímkovou frekvenci 160 Hz a rozlišení 4K. Ten má být prvním produktem v nové řadě hardwaru pro hráče od této společnosti, kam následně v dohledné době přibyde i myš a klávesnice. „Naším cílem je rozšířit podporu periferií do dalších kategorií esportu. Jsme odhodlaní k tomu, abychom poskytli inovativní a vysoce kvalitní produkty komunitě hráčů,“ uvádí tým RedMagic v tiskové zprávě. 

Connect.jpg

Kromě všemožného nastavení najdete na monitoru také 6 portů, které zahrnují HDMI 2.1, díky kterému můžete využít i technologie FreeSync a G-Sync. Vedle toho můžete využít dvojici display portů, 2x USB-C, 3x USB-A a také jack na sluchátka. Ještě lepší zážitek z hraní slibuje díky technologii MPRT, která redukuje motion blur. To by mělo zajistit větší přehled o situaci a lepší orientaci během hraní.

RedMagic se nijak netají tím, že se svojí novou řadu cílí na hardcore hráče. Kromě PC ho ale uvádí i jako ideální přídavek pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series S|X. U těch ale nemáte šanci využít monitor na plno. Obě totiž podporují jen 120 Hz. Pro hráče na PC se může jednat o zajímavou alternativu. S těmito specifikacemi ale také přichází docela tučná cenovka. Začne se prodávat v Severní Americe od 6. dubna za 869$, což je zhruba 19 000 Kč. Kdy dorazí na náš trh, zatím nevíme, ale má se postupem času dostat do celého světa. 

Váš názor Další článek: Last of Us Part I dnes vychází na PC. Začátek cesty Joela a Ellie stále patří mezi nejlepší hry od PlayStation Studios

Témata článku: , , , , , , , , , , ,