Redneck Rampage goes to Hollywood

Většina příznivců 3D akcí bude dobře znát Redneck Rampage, starší střílečku z prostředí prasečích farem obsazených tupými zemědělci. Hlavní myšlenka této hry přišla někomu natolik bizarní, že by se hodila i ke zfilmování.

Interplay Films, divize firmy Interplay Entertainment Corporation ohlásila, že známá filmová společnost Columbia Pictures od ní získala práva na zfilmování hry Redneck Rampage, kterou vytvořila v roce 1997 firma Xatrix na enginu Build. Natáčet se bude pod vedením režisérky Betty Thomasové v její produkční firmě Tall Trees.

"Redneck Rampage je nádherně ujetá věc vycházející z mimozemského únosu," říká prezident Interplay Films Tom Reed. "Jsme v extázi nad tím, že děláme s Betty. U ní je jisté, že film bude stejně veselý, neuctivý a přitažlivý jako byla hra. A jaké lepší studio bychom si mohli přát než to, které nám přineslo Men in Black (Muže v černém)?"

Film bude dodržovat původní příběh ze hry, tedy dobrodružství farmářů Leonarda a Bubby, kteří pronásledují mimozemské únosce jejich výstavního prasátka. O hercích, kteří budou ve filmu účinkovat, ani o datu uvedení do kin zatím nebyly poskytnuty žádné informace.

"Toto je teprve začátek toho, co můžete očekávat od Interplay Films," dodává Reed. "V přípravě je spousta věcí a já jsem přesvědčen, že několik z nich se objeví už v blízké budoucnosti."

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce