Remake hororu Resident Evil 2 už lze hrát i z pohledu první osoby

Úhlů kamer, díky kterým se budete bát ještě více, není nikdy dost.
Remake hororu Resident Evil 2 už lze hrát i z pohledu první osoby

Pro počítačovou verzi Resident Evil 2 Remaku už se začínají objevovat různé modifikace, které přináší další úhly pohledu na předělávku klasického survival hororu. Pokud jste si oblíbili kameru, kterou vývojáři představili v Resident Evil 7, pak pro vás máme dobrou zprávu. I druhý díl si totiž budete díky nové modifikaci moci užít z pohledu první osoby.

Už dříve jsme informovali také o tom, že se pracuje na modifikaci, která do hry přidá statickou kameru, jakou si můžete pamatovat z originální hry. Obě úpravy mají společné to, že nejde o oficiální doplňky hry a je nutné od nich očekávat sem tam nějaký nedostatek. I přes ně ale vypadá Resident Evil 2 Remake z pohledu první osoby přinejmenším zajímavě.  

Resident Evil 2: brilantní remake výtečné klasiky (recenze)

Resident Evil 2: brilantní remake výtečné klasiky (recenze)

Resident Evil 2 si našel cestu na naše PC, Xbox One a PS4 25. ledna a zanechal za sebou skvělé dojmy a recenze. Pokud si teď chcete v kůži Leona či Claire zažít ještě intenzivnější zážitek, není nic jednoduššího, než stáhnout tuto úpravu do hry a potom už jenom pobíhat po nemilosrdných zákoutích Raccoon City.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A