Remake hororu Resident Evil 2 už lze hrát i z pohledu první osoby

Úhlů kamer, díky kterým se budete bát ještě více, není nikdy dost.

Pro počítačovou verzi Resident Evil 2 Remaku už se začínají objevovat různé modifikace, které přináší další úhly pohledu na předělávku klasického survival hororu. Pokud jste si oblíbili kameru, kterou vývojáři představili v Resident Evil 7, pak pro vás máme dobrou zprávu. I druhý díl si totiž budete díky nové modifikaci moci užít z pohledu první osoby.

Už dříve jsme informovali také o tom, že se pracuje na modifikaci, která do hry přidá statickou kameru, jakou si můžete pamatovat z originální hry. Obě úpravy mají společné to, že nejde o oficiální doplňky hry a je nutné od nich očekávat sem tam nějaký nedostatek. I přes ně ale vypadá Resident Evil 2 Remake z pohledu první osoby přinejmenším zajímavě.  

Resident Evil 2 si našel cestu na naše PC, Xbox One a PS4 25. ledna a zanechal za sebou skvělé dojmy a recenze. Pokud si teď chcete v kůži Leona či Claire zažít ještě intenzivnější zážitek, není nic jednoduššího, než stáhnout tuto úpravu do hry a potom už jenom pobíhat po nemilosrdných zákoutích Raccoon City.

Diskuze (19) Další článek: CD Projekt povolil, Sapkowski dostane za Zaklínače peníze navíc

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,