Remake Pokémonů na 3DS

Když jsme před pár dny v krátkých zprávách psali o připravovaném odhalení nových Pokémonů pro 3DS, ani ve snu nás nenapadlo, že by mohlo jít o remake hry Pokémon XD: Gale of Darkness, jež si odbyla svou premiéru na stařičkém Gamecube.

Nasvědčují tomu scany z blíže nespecifikovaného japonského magazínu, kde je jasně vidět hlavní hrdina ze zmíněné hry, a také rozmazaný obrázek Agate Village. Pokud by tomu tak bylo, šlo by bezpochyby o velké zklamání.

Pokemon.jpg

Gale of Darkness byl totiž průměrným spin-offem, který se dočkal chladného přijetí hráčů i kritiků. Fanoušci série si už od dob stařičkého Gameboye přejí něco jiného - plnohodnotné Pokémonní dobrodružství v 3D, ze kterého se všichni posadí na zadek.

Tak snad příště.

Zdroj: Kotaku

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |