Remnant: From the Ashes je akční fantasy rubačkou, kterou si zahrajete v srpnu

Další post-apokalyptická týmová rubačka na obzoru.

Akční adventury s prvkem kooperace a RPG schopností jsou poslední dobou velmi populární a tudíž s povděkem vítáme každý nový přírůstek, pokud je dostatečně kvalitní. Remnant: From the Ashes vypadá na skvělou odreagovačku z post-apokalyptického světa, kde si to s dalšími třemi kamarády rozdávat s démony a monstry všeho druhu. 

Těšit se můžete na rozmanité světy s unikátním vzhledem a atmosférou, které můžete prozkoumávat sami nebo v týmu s kamarády. Světy jsou navíc dynamicky generované, že nikdy nenarazíte na stereotypní a stejné prostředí. Na výběr bude celá řada hrdinů s vlastními schopnostmi a dovednostmi, které se navzájem doplňují. Hra v týmu je tedy velmi vítaná. 

Spolu budete bojovat se zástupy monster, vylepšovat své vybavení, craftit lepší a posilovat své dovednosti v boji, které budete opravdu potřebovat. 

Remnant: From the Ashes vychází 20. srpna letošního roku pro PC, PS4 a Xbox One. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A