Reportáž: hororová párty na oslavu 25. čísla OPS2

Český oficiální PlayStation 2 magazín vydal své pětadvacáté číslo a jeho tvůrci si řekli, že je to dobrá příležitost k oslavě. A že ji pojali velkoryse! Hned u vchodu vítaly návštěvníky zakrvácené sestřičky ze Silent Hillu a dekorace interiéru si prostě musíte prohlédnout na našich fotkách, kde najdete také dvě Rybky a řadu dalších slavných osobností z herního světa.
Reportáž: hororová párty na oslavu 25. čísla OPS2

Tak se mi zase jednou poštěstilo zavítat na akci, kam se člověk jen tak nedostane. Party u příležitosti vydání 25. čísla oficiálního PS2 magazínu byla opravdu vydařená. Nesla se tak trochu v duchu mojí oblíbené herní série Silent Hill, což bylo patrné už od prvního pohledu. Všude se míhala spousta sestřiček v apartních oblečcích od krve a s tvářičkami jako z růže květ -  ne však tak líbeznými, nýbrž dodrápanými. Naštěstí se, narozdíl od těch pravých „silenthillovských“, pohybovaly ladně a nevydávaly tak otřesné pazvuky, dokonce i úsměvy rozdávaly. Podobně na tom byla i obsluha u baru. Když se mě jedna kamarádka ptala, jestli nevidím číšníka, stačilo říct jen: „Tamhle ten, s tou prostřelenou hlavou!“ A bylo jasno.

  

Pražský klub Roxy, místo konání akce * Uvítací výbor a sestřičky ze Silent Hillu * První "Bloody Mary" jste dostali hned u vchodu

  

Při pohledu na šaty sestřiček člověk zapochyboval nad původem masité části hostiny * Krev byla zkrátka všude * Kompletní zábavný program večera

Naprosto kouzelná byla moderátorka – něco mezi Alessou ze SH a roztomile morbidní dcerkou z Adamsovy rodiny. Jednotlivé části programu uváděla statečně a to i přesto, že jí bylo rozumět jen kousek od pódia. Dál už mikrofon ani její hlas nedosáhl. Škoda. Tak třeba spousta lidí ani nezaznamenala, že se na pódiu právě předávají ceny těm titulům, které si zvolili čtenáři OPS2 za trojici nejlepších. Já jsem měla radost hlavně z oceněného Silent Hillu 3 (dosáhl téměř příslovečně na třetí místo, jinak druhé patřilo fotbalu PES3 a první Medal Of Honor: Rising Sun).

  

Stylová výzdoba aneb redakce OPS2 také fandí japonským hororům * Já a moje alter-ego * Šéfredaktor Martin Zavřel a jeho alter-ego

  

Všimněte si krve, ve které je maso naloženo! * Sál zaplavovaly kouřové efekty od pódia * Báře Veselé z Cenegy to hodně slušelo - jako vždy:-)

Pravdou ale je, že někteří účinkující na sebe dokázali upozornit i bez dosahu mikrofonu. Například světelná show se určitě neobešla bez všeobecné pozornosti. Jednak na jejím začátku nastalo úplné zatmění a za druhé to, co ten človíček předváděl se dvěma „svítícími tyčkami“, bylo neuvěřitelné. I když věřím, že přítomným pánům se pořadatelé více zavděčili možností počmárat si dvě spoře oděné slečny. A tak se na nahých tělech těchto živých pláten objevila tu kolečka, tu čárečky. Rembrandt z toho sice nevyšel, ale o to tady nejspíš ani nešlo. Doufejme jen, že barvičky byly vodou ředitelné, jinak šly slečny domů pěkně zmalované.

  

Šéfredaktor OPS2 Farid Starman vyhlašuje hry roku * Bára Veselá přebírá cenu * Světelnou show nebylo dost dobře možné vyfotit

  

Tajemná show iluzionisty * Dále bylo možné kreslit na těla sličných figurantek * A začíná karaoke párty!

Nebyly by ale jediné. Těch, co - stejně jako já - neodolali pokušení vyzkoušet tetování hennou, byla pěkná řádka a slečna „tetovačka“ měla svatou trpělivost. Navíc byla neuvěřitelně šikovná, takže se postupem času na nejrůznějších částech těla přítomných dam i pánů začaly objevovat různorodé ornamenty a "„zdobítka". A vypadaly opravdu jako živé. Já například na to své nachytala svoji maminku, která skoro padla do vývrtky. Piercing v pupíku překousla, ale tohle už asi bylo moc. No nic, jen trénuj, maminko, to přijde!

  

František Fuka a třetí úroveň Forbidden Siren - podle Doupěte nejlepší horor současnosti * Michal Rybka je mi sympatický nejen proto, že sama jsem taky "ryba":-) * Draken, šéfredaktor druhého dvorního časopisu o hrách od Vogel Burda

Samozřejmě, že tohle nebyly jediné „libůstky“, kterými pořadatelé své hosty uctili. Stoly plné jídla všeho druhu, včetně sladkostí, neustále dráždily chuťové buňky všech, co prošli kolem. Málokdo odolal. A taky proč odolávat? Vždyť je něco příjemnějšího, než povídat si s některým z těch známých a úspěšných lidí, kterými se to na party jen hemžilo a přitom si pochutnávat na dobrotách, které se díky bohu nehemžily, jen si tak ležely – i když v Silent Hillu člověk nikdy neví…?

  

Setkání se starým známým z Final Fantasy srazu * Kdo by nezkusil hennu zadarmo? * Japonská tetování nemohla chybět:-)

Nikdo se ale evidentně nepřejedl, protože parket klubu Roxy zel stále prázdnotou. Žádný tancechtivý návštěvník se neobjevil. Zato když se kolem 23 hodiny naskytla možnost vyzkoušet své pěvecké umění v rámci karaoke, docela jsem se divila, kolik lidí odhodilo ostych a vyšlo na pódium. A že jim to zpívalo! Laurinovou s Trávníčkem naštěstí nikdo nepozval, takže jsme byli ušetřeni vtipných komentářů a ještě vtipnějších rozhovorů.

 

Lukáš Codr připravoval reportáž do GamePage * Šéfredaktor Doupěte Martin Zavřel nám před pěti lety založil konzolovou sekci a dodnes je tím poznamenaný

Řekla bych, že na této party se mohl bavit opravdu každý. Byl tu zajímavý program a ještě zajímavější lidé. Pohodovou a zajímavou atmosféru tak pořadatelé zvládli zajistit na nejvyšší úrovni – nezbývá než jim za ten příjemný večer poděkovat s přáním dalších 25 čísel OPS2, minimálně stejně báječných, jako těch 25 dosud vydaných!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

včera | | 19 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

30.  11.  2017 |
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |
Xbox One vs Xbox One X: grafický pokrok nebo bláboly? (galerie)

Xbox One vs Xbox One X: grafický pokro…

Xbox One X vyšlo nedávno a mezi vylepšeními jasně dominuje grafika. Rozhodli jsme se, že několik her detailně porovnáme v galerii.

29.  11.  2017 | | 30 N/A