Reportáž: hororová párty na oslavu 25. čísla OPS2

Český oficiální PlayStation 2 magazín vydal své pětadvacáté číslo a jeho tvůrci si řekli, že je to dobrá příležitost k oslavě. A že ji pojali velkoryse! Hned u vchodu vítaly návštěvníky zakrvácené sestřičky ze Silent Hillu a dekorace interiéru si prostě musíte prohlédnout na našich fotkách, kde najdete také dvě Rybky a řadu dalších slavných osobností z herního světa.
Reportáž: hororová párty na oslavu 25. čísla OPS2

Tak se mi zase jednou poštěstilo zavítat na akci, kam se člověk jen tak nedostane. Party u příležitosti vydání 25. čísla oficiálního PS2 magazínu byla opravdu vydařená. Nesla se tak trochu v duchu mojí oblíbené herní série Silent Hill, což bylo patrné už od prvního pohledu. Všude se míhala spousta sestřiček v apartních oblečcích od krve a s tvářičkami jako z růže květ -  ne však tak líbeznými, nýbrž dodrápanými. Naštěstí se, narozdíl od těch pravých „silenthillovských“, pohybovaly ladně a nevydávaly tak otřesné pazvuky, dokonce i úsměvy rozdávaly. Podobně na tom byla i obsluha u baru. Když se mě jedna kamarádka ptala, jestli nevidím číšníka, stačilo říct jen: „Tamhle ten, s tou prostřelenou hlavou!“ A bylo jasno.

  

Pražský klub Roxy, místo konání akce * Uvítací výbor a sestřičky ze Silent Hillu * První "Bloody Mary" jste dostali hned u vchodu

  

Při pohledu na šaty sestřiček člověk zapochyboval nad původem masité části hostiny * Krev byla zkrátka všude * Kompletní zábavný program večera

Naprosto kouzelná byla moderátorka – něco mezi Alessou ze SH a roztomile morbidní dcerkou z Adamsovy rodiny. Jednotlivé části programu uváděla statečně a to i přesto, že jí bylo rozumět jen kousek od pódia. Dál už mikrofon ani její hlas nedosáhl. Škoda. Tak třeba spousta lidí ani nezaznamenala, že se na pódiu právě předávají ceny těm titulům, které si zvolili čtenáři OPS2 za trojici nejlepších. Já jsem měla radost hlavně z oceněného Silent Hillu 3 (dosáhl téměř příslovečně na třetí místo, jinak druhé patřilo fotbalu PES3 a první Medal Of Honor: Rising Sun).

  

Stylová výzdoba aneb redakce OPS2 také fandí japonským hororům * Já a moje alter-ego * Šéfredaktor Martin Zavřel a jeho alter-ego

  

Všimněte si krve, ve které je maso naloženo! * Sál zaplavovaly kouřové efekty od pódia * Báře Veselé z Cenegy to hodně slušelo - jako vždy:-)

Pravdou ale je, že někteří účinkující na sebe dokázali upozornit i bez dosahu mikrofonu. Například světelná show se určitě neobešla bez všeobecné pozornosti. Jednak na jejím začátku nastalo úplné zatmění a za druhé to, co ten človíček předváděl se dvěma „svítícími tyčkami“, bylo neuvěřitelné. I když věřím, že přítomným pánům se pořadatelé více zavděčili možností počmárat si dvě spoře oděné slečny. A tak se na nahých tělech těchto živých pláten objevila tu kolečka, tu čárečky. Rembrandt z toho sice nevyšel, ale o to tady nejspíš ani nešlo. Doufejme jen, že barvičky byly vodou ředitelné, jinak šly slečny domů pěkně zmalované.

  

Šéfredaktor OPS2 Farid Starman vyhlašuje hry roku * Bára Veselá přebírá cenu * Světelnou show nebylo dost dobře možné vyfotit

  

Tajemná show iluzionisty * Dále bylo možné kreslit na těla sličných figurantek * A začíná karaoke párty!

Nebyly by ale jediné. Těch, co - stejně jako já - neodolali pokušení vyzkoušet tetování hennou, byla pěkná řádka a slečna „tetovačka“ měla svatou trpělivost. Navíc byla neuvěřitelně šikovná, takže se postupem času na nejrůznějších částech těla přítomných dam i pánů začaly objevovat různorodé ornamenty a "„zdobítka". A vypadaly opravdu jako živé. Já například na to své nachytala svoji maminku, která skoro padla do vývrtky. Piercing v pupíku překousla, ale tohle už asi bylo moc. No nic, jen trénuj, maminko, to přijde!

  

František Fuka a třetí úroveň Forbidden Siren - podle Doupěte nejlepší horor současnosti * Michal Rybka je mi sympatický nejen proto, že sama jsem taky "ryba":-) * Draken, šéfredaktor druhého dvorního časopisu o hrách od Vogel Burda

Samozřejmě, že tohle nebyly jediné „libůstky“, kterými pořadatelé své hosty uctili. Stoly plné jídla všeho druhu, včetně sladkostí, neustále dráždily chuťové buňky všech, co prošli kolem. Málokdo odolal. A taky proč odolávat? Vždyť je něco příjemnějšího, než povídat si s některým z těch známých a úspěšných lidí, kterými se to na party jen hemžilo a přitom si pochutnávat na dobrotách, které se díky bohu nehemžily, jen si tak ležely – i když v Silent Hillu člověk nikdy neví…?

  

Setkání se starým známým z Final Fantasy srazu * Kdo by nezkusil hennu zadarmo? * Japonská tetování nemohla chybět:-)

Nikdo se ale evidentně nepřejedl, protože parket klubu Roxy zel stále prázdnotou. Žádný tancechtivý návštěvník se neobjevil. Zato když se kolem 23 hodiny naskytla možnost vyzkoušet své pěvecké umění v rámci karaoke, docela jsem se divila, kolik lidí odhodilo ostych a vyšlo na pódium. A že jim to zpívalo! Laurinovou s Trávníčkem naštěstí nikdo nepozval, takže jsme byli ušetřeni vtipných komentářů a ještě vtipnějších rozhovorů.

 

Lukáš Codr připravoval reportáž do GamePage * Šéfredaktor Doupěte Martin Zavřel nám před pěti lety založil konzolovou sekci a dodnes je tím poznamenaný

Řekla bych, že na této party se mohl bavit opravdu každý. Byl tu zajímavý program a ještě zajímavější lidé. Pohodovou a zajímavou atmosféru tak pořadatelé zvládli zajistit na nejvyšší úrovni – nezbývá než jim za ten příjemný večer poděkovat s přáním dalších 25 čísel OPS2, minimálně stejně báječných, jako těch 25 dosud vydaných!


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

20.  10.  2018 | | 2 N/A
Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A
10 tipů na skvělé deskovky, které můžete hrát o samotě

10 tipů na skvělé deskovky, které může…

Co dělat v případě, že máte chuť zahrát si nějakou deskovku, ale zrovna nemáte po ruce žádné kamarády? Směle se můžete pustit do některé z her, které obsahují solitérní mód. A že se nejedná jen takovou z nouze ctnost, ale plnohodnotnou zábavu!

včera | | 5 N/A