Resident Evil 2 Remake brzy dostane první příběhové DLC zdarma

Pokud ještě nemáte předělávky Resident Evil 2 dost, nebo byste rádi něco nového, co bude spojené s remakem klasiky, připravil si pro vás Capcom už na příští měsíc přídavek.

Pulty se po prodejích Resident Evil 2 ještě nestihly ani zaprášit a už nám Capcom naservíroval datum, kdy se můžeme těšit na další porci obsahu pro přetvořenou klasiku hororového žánru. Ponese název Ghost Survivors a bude nám vyprávět příběh postav, které jsme již poznali při průchodu samotnou hrou.

Resident Evil 2 je hitem, mezi kritiky sbírá skvělé známky

Resident Evil 2 je hitem, mezi kritiky sbírá skvělé známky

Těšit se můžete na "co kdyby" scénáře pro tři postavy, které nikdy nenašly svoji cestu z Raccoon City. Tedy alespoň ne jako živí. Vžijete se tak do role starostovy dcery, amerického vojáka a také Roberta Kenda. Mělo by tedy jít o příjemný přídavek, který dokreslí příběh dalších postav a odkryje nové skutečnosti z dění v Raccoon City. 

Resident Evil vyšel 25. ledna na PC, Xbox One a PS4 a stal se okamžitě jedním z prvních adeptů na hru roku, když si ho kritici i hráči okamžitě zamilovali. Máte už doma svoji kopii?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma