Resident Evil 3 Remake oficiálně představen, dorazí v dubnu

Návrat Nemesis přijde už velmi brzy. Naváže na úspěch remaku dvojky?

Resident Evil tento rok uchvátil všechny fanoušky i nové hráče předělávkou druhého dílu a nadchnul i herní kritiky. Teď už si můžeme být jistí, že se dočkáme i remaku třetí dílu s podtitulem Nemesis. Kromě toho byl už dříve ohlášený i Project Resistance, který přinese kooperační snahu o přežití. Tuto týmovku dostanete s Resident Evil 3 Remake v jednom balíčku.

O předělávce třetího Resident Evilu se hodně dlouho spekulovalo a po úspěchu, kterého dosáhl druhý díl už se z ohlášení stala spíše otázka času. Téměř definitivní potom informace byla, co se hra objevila na PS Store a teď tu tak máme oficiální  odhalení, které potvrdil trailer s datem vydání.

To nám Capcom slibuje na 3. dubna 2020 pro platformy PC, Xbox One i PS4.

Odhalena byla také fešná sběratelská edice hry, kde kromě stylového kufříku a obligátní sošky Jill Valentine nalezneme také sběratelský artbook, mapu města Raccoon City a soundtrack. 

Resident Evil 3 Collector's Edition.jpg
Váš názor Další článek: LEGENDY: Před 26 lety přišel DOOM a ukázal střílečkám jasný směr

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru