Resident Evil 7 už prodal celosvětově přes 10 milionů kusů

Sedmý díl hororové série slaví další velký milník.

Nejnovější díl hororové série Resident Evil s podtitulem Village střádá dost úctyhodná čísla, nesmíme však zapomínat, že za svůj úspěch vděčí především dílu sedmému, který inovativní pohled na sérii odstartoval. A tomu se daří skvěle, jelikož Capcom právě oznámil další překročení milníku. Sedmý díl prodal celosvětově už přes 10 milionů kusů. 

I když vydavatel neupřesnil seznam platforem, které se na těchto číslech podílí, už to nezmění nic na faktu, že jde o druhý nejprodávanější titul společnosti v historii, kterého předběhl jen Monster Hunter World s 17.3 miliony kusů. 

Podle analytika firmy Niko Partners jde také o první hru z celé série, která dosáhla na podobný rekord bez využití remaků, remasterů a dalších vylepšených edic. A prozatím vypadá, že osmý díl půjde minimálně v podobných šlápějích. 

Váš názor Další článek: The Dark Pictures: House of Ashes v novém traileru ukazuje ústřední hrdiny

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

19:07 | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
10:24 | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
1. prosince | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách