Resident Evil se vrací do kin

Pro někoho pravděpodobně důvod k depresi, pro jiné důvod skákat radostí do vzduchu - Mila Jovovich se v roli Alice vrátí na plátná kin ještě jednou, a to v pátem díle filmového Resident Evilu. Premiéra je stanovena na 14. září 2012.

Loňský počin s podtitulem Afterlife byl podle všeho tak úspěšný, že se béčková odnož Hollywoodu rozhodla v zajetém trendu pokračovat. Celosvětově čtyřka utržila více jak 236 miliónů amerických dolarů, což je přibližně jako všechny předchozí filmy dohromady.

Nutno podotknout, že s herním Residentem nemá filmová série už moc společného. Jistě, naleznete v ní zombíky, Umbrellu a známá jména jako Chris Redfield či Albert Wesker, z hlediska příběhu je však zcela jinde. Alespoň, že Capcom tvoří vlastní CGI filmy, které do herního univerza spadají.

Zdroj: Joystiq

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |