Resistance 3 v přípravě; nebo ne?

I když akční Resistance nesrazilo konkurenční Gears of War do kolen, jak pánové ze Sony jistě zamýšleli, našlo si dostatek fanoušků na to, aby se vyplatil vývoj dalšího pokračování. Druhý díl byl ovšem v mnoha směrech ještě větším průserem než jednička, a tak se herní veřejnost začala otevřeně ptát: "Dočkáme se třetího dílu?"

Kdo ví, zatím to tak ale vypadá. Trochu. V Los Angeles totiž jeden fanoušek vyfotil nedávno umístěný billboard, jenž očividně propaguje Resistance 3, přičemž přítomny jsou i loga tvůrčího studia Insomniac Games, to jsou ti pánové, kteří "zprasili" první dva díly, a konzole Playstation 3.

Písmena v nápisu pak kolem projíždějícím závislákům nabízejí pohled na panoráma zničeného New Yorku, jenž úpí pod dlouhotrvájícími boji. Jenže, je tu malý háček. Pohotový fotograf totiž v rychlosti dodal, že místo, kde se reklama nachází, je většinou vyhrazeno filmovým billboardům. Aha.

V tom případě se ke slovu dostává chystaný akční flák Battle: Los Angeles, jenž vzniká pod patronátem Sony Pictures (už se chytáte?) a jeho premiéra je naplánována na přespříští rok. Co myslíte? Dočkají se hráči, nebo filmoví nadšenci?

Zdroj: NeoGAF

Související články
  1. Recenze: Resistance: Retribution - Malá velká hra
  2. Resistance 2 se dočká dalších DLC
  3. Tvůrci Resistance chystají novou hru

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |