Resistance 3 v přípravě; nebo ne?

I když akční Resistance nesrazilo konkurenční Gears of War do kolen, jak pánové ze Sony jistě zamýšleli, našlo si dostatek fanoušků na to, aby se vyplatil vývoj dalšího pokračování. Druhý díl byl ovšem v mnoha směrech ještě větším průserem než jednička, a tak se herní veřejnost začala otevřeně ptát: "Dočkáme se třetího dílu?"

Kdo ví, zatím to tak ale vypadá. Trochu. V Los Angeles totiž jeden fanoušek vyfotil nedávno umístěný billboard, jenž očividně propaguje Resistance 3, přičemž přítomny jsou i loga tvůrčího studia Insomniac Games, to jsou ti pánové, kteří "zprasili" první dva díly, a konzole Playstation 3.

Písmena v nápisu pak kolem projíždějícím závislákům nabízejí pohled na panoráma zničeného New Yorku, jenž úpí pod dlouhotrvájícími boji. Jenže, je tu malý háček. Pohotový fotograf totiž v rychlosti dodal, že místo, kde se reklama nachází, je většinou vyhrazeno filmovým billboardům. Aha.

V tom případě se ke slovu dostává chystaný akční flák Battle: Los Angeles, jenž vzniká pod patronátem Sony Pictures (už se chytáte?) a jeho premiéra je naplánována na přespříští rok. Co myslíte? Dočkají se hráči, nebo filmoví nadšenci?

Zdroj: NeoGAF

Diskuze (4) Další článek: Na Ukrajině vzniká Scivelation

Témata článku: , , , , ,Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách