Return to Monkey Island ukazuje záběry z hraní. Kromě PC vyjde také na Nintendo Switch

Pokračování legendární pirátské adventury má vyjít ještě letos, a tak je načase, abychom se podívali, jak nové dobrodružství Guybrushe Threepwooda vlastně bude vypadat.

Po letech se vrací Monkey Island spolu s jeho původním tvůrcem Ronem Gilbertem. Kromě Guybrushe nás čeká opětovné shledání s Elaine, Le Chuckem a dalšími postavami, které poznáte na první pohled, ale o nováčky také nebude nouze. Na malé prezentaci Nintenda byl představen první trailer, ve kterém je pořádně představeno nové grafické zpracování.

Return to Monkey Island se vrací k tradiční hratelnosti, kde si vystačíte pouze s myší. Hromada vtipných konverzací, jednoduchý inventář a řešení hádanek, které nebudou jen o náhodném používání všeho na všechno. 

Na prezentaci Nintenda se Monkey Island ukázal z toho důvodu, že na Switchi bude mít hra konzolovou exkluzivitu. Kromě PC si tak Return to Monkey Island budeme moci zahrát i na Switchi ještě letos. Je ale pravděpodobné, že se objeví i na dalších platformách. Jen si na něj tamní hráči budou muset počkat o něco déle.

Zdroj: Devolver Digital

Váš názor Další článek: Valve zrychluje výrobu přenosné konzole Steam Deck. Čekání na dodání se zkrátí

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,