Revoluční RPG Infinite Undiscovery na Xbox 360

Microsoft se prostřednictvím své konzole Xbox 360 snaží převzít žezlo vládce japonských RPG. Po Blue Dragon se spojil s tvůrcem projektů Tales of Phantasia a Star Ocean: Fantastic Space Odyssey, Yoshiharu Gotandou, který ve své společnosti tri-Ace pracuje na novátorském titulu Infinite Undiscovery. Ten se netradičně nemá zařadit mezi klasickou japonskou produkci, ale pokusí se zlomit zažité standardy žánru. Gotanda v hlavě již deset let nosí plány na RPG, ve které by se hráč skutečně vžil do role hrdiny a prožíval by s ním výpravný příběh, jenž ale bude režírovat on sám. „Hraní RPG v poslední době připomíná práce než zábavu,“ říká Gotanda. Právě proto je hra jmenuje Undiscovery – hráč nebude nikdy vědět, k jakému konci povede jeho další akce, protože děj a herní úkoly se mají takřka nekonečně větvit.

  

Dříve produkce tak komplexní hry nebyla možná. Až Xbox 360 přinesl dostatek hardwarového výkonu, takže se lze těšit na velkolepé exteriéry i detailně zpracované postavy. Rovněž souboje nebudou poplatné trendu asijských RPG, kdy se většinou odehrávají vždy ve vlastní „aréně“ odříznuty od okolního dění. Zdejší systém probíhající v reálném čase dovolí, aby se doprostřed potyčky s jakýmkoliv monstrem přidal další nepřítel, který třeba jen prochází kolem. Datum vydání Infinite Undiscovery není stanoveno, nicméně hra se nachází ve třiceti procentech kompletace, takže si na ni hráči ještě minimálně rok počkají.

  

Zdroj: IGN


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole