Revolution nepotřebuje celosvětový launch

Podle Satoru Iwaty, prezidenta společnosti Nintendo, nebude jejich next-gen konzole Revolution potřebovat k úspěchu celosvětový současný launch. Raději místo toho budou zásobovat dostatečně trhy postupně.

  

Při rozhovoru na GDC Při rozhovoru na GDC 2006 prohlásil Satoru Iwata, že není nutné napodobovat ostatní ve snahách o celosvětový launch v co možná nejkratším čase. Nintendo tak nejspíš bude schopno, na rozdíl od problémů Microsoftu s konzolí Xbox 360, dodávat na pulty obchodů dostatečný počet konzolí ihned po jejím uvedení na trh v daném teritoriu. Iwata také ujistil novináře, že bližší informace o Revolution se dozvědí již 9. května na tiskové konferenci před E3.

Petr Kolář komentuje: Je zřejmé, že prvním regionem, v němž bude konzole Revolution vydána, bude Japonsko. Nejspíše poté bude následovat Amerika, takže v Evropě se dočkáme až později. Přesto však se stále nemění datum uvedení Revolution na trh, které je určeno na letošní rok. Otázkou však zůstává, zda tak platí pro všechna teritoria, nebo se jedná pouze o datum uvedení pro Japonsko.

Zdroj: Gamasutra


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A