Režisér obou filmových adaptací Sonica by rád natočil snímek inspirovaný Smash Bros

Vytvořit takový film by však zabralo mnoho úsilí.

Jeff Fowler byl během nedávného rozhovoru dotázán, jestli by vzhledem k častému obsazení postavy Sonica ve Smash Bros hrách, byl otevřený režii filmu založeném na této populární nintendovské bojové sérii.

Nic by mi neudělalo větší radost, než prostě hodit všechny postavy do velkého společného souboje a vytvořit z toho Smash Bros film,“ odpověděl Fowler. „Jenomže to by samozřejmě vyžadovalo mnoho práce ze strany právníků, než bychom se do něčeho takového vůbec mohli pustit.“ Následně režisér ještě dodal: „Dostat Maria a Sonica do ringu, pro to by každý umíral, ne? Je to prostě klasika.“

Uvidíme, jestli nám filmová plátna jednoho dne něco podobného nabídnou. Brali byste to?

Váš názor Další článek: LEGO a Epic Games budou spolupracovat. Vytvoří bezpečný metaverse pro děti

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

12:45 | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
17:37 | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
22. března | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC