Richard Burns Rally v češtině od CD Projektu

Před malou chvílí k nám dorazila velice zajímavá zpráva od vydavatelské společnosti CD Projekt. Podle ní CD Projekt uzavřel spolupráci s britským vydavatelem SCi, ze které ještě letos vzejdou dva tituly. Prvním z nich je zajímavě vypadající závodní hra Richard Burns Rally, která se o kralovský trůn pro simulaci na čtyřech kolech utká pravděpodobně se čtvrtým dílem Colin McRae Rally. Bratrovražedného ostrovanského derby bychom se měli dočkat v nejblizších měsících. Oproti svému konkurentovi však Richard Burns mnohem více sází na realistické zpracování všech prvků a opravdovost jízdy.

  

Druhým dnes oznámeným titulem je Conflict: Vietnam. Svým způsobem půjde o třetí díl do známé série Conflict: Desert Storm, která si, hlavně v zahraničí, získala miliony příznivců. Samozřejmostí bude skvělá 3D grafika a perfektní válečná atmosféra z prostředí vietnamské války.

Obě hry by se měly pyšnit minimálně českými titulky, o případném dabingu ještě nebylo rozhodnuto. Stejně tak není známo ani přesné datum vydání. Zatím se předpokládá, že obě vyjdou v druhé polovině roku.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A