Richard Garriot se upsal Sony

Richard Garriot je pravým průkopníkem digitální zábavy. Od epických dobrodružství v sérii Ultima přešel na pole MMORPG v jeho první skutečně novodobé hře Ultima Online, nyní se snaží stvořit vlastní, akčně dobrodružný vesmír prostřednictvím Tabula Rasa a co přijde nyní? Dle Garriotových vlastních slov masivně multiplayerové hry na Playstation 3. Jakožto výkonný ředitel americké pobočky společnosti NCsoft oznámil dlouhodobou spolupráci se Sony a vývoj nového titulu, který se ale do obchodů nedostane dříve než ve čtvrtém čtvrtletí příštího roku.

 

 

„Nebudeme pouze portovat naše existující produkty na jiné platformy,“ řekl Richard, aby navnadil hráče na zbrusu nové IP (intelectual property, tj. duchovní vlastnictví). „Uvažujeme o vývoji napříč všemi platformami Sony… možná i na PSP,“ dodal. NCsoft zároveň plánuje otevření nového týmu v Americe a počítá i s uvedením nového platebního modelu svých online her využívající formu mikroplateb nebo volného hraní v rámci předplaceného členství v komunitě hráčů firemních titulů.

 

Zdroj: GamesIndustry.biz


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Skyrim: Very Special Edition si už zahrajete i na záchodě

Skyrim: Very Special Edition si už zah…

Mysleli jste si, že jde o vtip? Tak to jste na omylu!

6.  7.  2018 |