Riders Republic je přehlídka šílených triků a graficky nádherné přírody

Vydejte se s námi na extrémní adrenalinovou jízdu do amerických parků. Jen na vlastní nebezpečí!!!

Riders Republic vývojářského obra Ubisoft nás v redakci mile překvapil, ostatně jak jste se mohli dočíst v naší podrobné recenzi. Nejde sice o dokonalou hrou bez much a už vůbec ne o tu nejoriginálnější, na druhou stranu je přesně taková, jakou bychom si v rámci žánru představovali. Vývojáři navíc hráčům naservírovali to, co slibovali.

V základu stojí otevřený herní svět rozprostírající se na americkém kontinentu a nabízející desítky a stovky krásných míst k prozkoumání. Titul lze rozdělit na dvě základní složky. Tou první je explorativní. Můžete se tak pohybovat po přírodních parcích a bez závazku zavítat téměř kamkoli. Využít můžete např. kolo, snowboard, lyže, wingsuit, padák nebo skútr. Riders Republic v tomto ohledu neklade žádné hranice, prim hraje svoboda. Milovníci otevřených světů si tak jistě přijdou na své. Celý tento zážitek je navíc podpořen speciálním módem Zen, který je určen k volnému poflakování.

Druhou, neméně důležitou složkou, je potom samotná hratelnost s důrazem na extrémní a adrenalinové sporty. V základu stojí pestrá kariéra plná závodů, výzev, turnajů, bitev apod. Téměř kamkoli se tak hnete, bude na vás čekat nějaký ten závod. Těšit se tak můžete na brutálně příkré svahy, triky na kolech či lyžích nebo např. adrenalinové průlety s wingsuitem v kaňonech.

Riders Republic toho nabízí skutečně hodně a díky velkému důrazu na sociálno půjde o opravdu trvanlivou záležitost. Je jisté, že titul rozhodně není určen všem, my jsme se ale skvěle bavili. Ostatně i světové recenze potvrzují, že tenhle zářez se Ubisoftu skutečně vydařil.

V dnešní galerii vás vezmeme do krásné americké přírody, abyste měli možnost zakusit šílenosti a detailní pohledy na triky, které Riders Republic nabízí. Po grafické stránce nejde o kdovíjaké orgie, v tomto ohledu je hra spíše na průměrné úrovni a zůstala tak za očekáváním. I tak lze vykouzlit mnoho krásných momentek, zejména potom v režimu fotomódu.

Váš názor Další článek: Fantasy RPG Hogwarts Legacy by mohlo dorazit koncem roku 2022

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,To si už předem říkalo o malér. Krátce po půlnoci koupil 300 iPhonů, hned za rohem ho přepadli a přišel o miliony

To si už předem říkalo o malér. Krátce po půlnoci koupil 300 iPhonů, hned za rohem ho přepadli a přišel o miliony

** Půlnoční nákup iPhonů není dobrý nápad ** Kupujícího v New Yorku po cestě z Apple Storu přepadli ** Odcizili mu pytel s iPhony v hodnotě 95 tisíc dolarů!

Martin Chroust
USAiPhone
Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách