Řidič autobusu propuštěn za hraní na PSP

Za hraní v práci vás mohou snadno vyhodit, a to se nemusí jen jednat o občasnou partičku Hledání min či Solitairu v kanceláři. Docela kuriózní případ se odehrál v Anglii, kde tamní řidič linkového autobusu byl propuštěn za hraní na PSP v okamžiku, kdy se měl věnovat řízení.

  

Podle jednoho z pasažérů hrál řidič GTA: Liberty City Stories a křik střílených postav byl slyšet po celém autobusu. Docela by se dalo pochopit, pokud by hrál třeba na zastávkách, ale PSP měl zapnuté na klíně i při jízdě po zledovatělých silnicích. Po stížnostech cestujících bylo okamžitě spuštěno prošetření situace a řidič byl propuštěn. Policie nyní zvažuje, zda daného řidiče obviní z porušení zákona.

Karel Kališ komentuje: Musím uznat, že slyšet zvuky borceného plechu, tlumené výbuchy a bolestné výkřiky vychazející od řidiče by zatřáslo nejednou pevnou náturou. Proti vyhození viníka se tedy nedá nic namítat, hraní na pracoviště nepatří, pokud tedy zrovna nejste herní novináři. :)

Zdroj: Eurogamer


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole