Říjnové Doupě: Vietcong 2, FEAR a plná hra R.C. Cars

Podzimní hody jsou konečně tady! Už 4. října je uspořádá nové číslo papírového Doupěte, které na svých 100 stranách nabízí vyčerpávající sbírku recenzí největších hitů. Vše začíná očekávanou českou FPS Vietcong 2, pokračuje intenzivní hororovou akcí FEAR nebo božskou strategií Black & White 2, nejlépe hodnocenou hrou říjnového Doupěte. Výčet kvalitních PC her tím ani zdaleka nekončí: verdikty jsme vyřkli nad nápaditým RPG Fable, českým Chameleonem, sportovními tituly NHL & FIFA 06, filmovým Advent Rising nebo válečným Blitzkrieg 2.

Pohled na recenzované hry vám nedává na výběr: vyplatí se zahrát téměř každou z nich. Kromě nich byste neměli pohrdnout tématem čísla, kterým je výběr nejlepších herních momentů všech dob. V závěsu za ním přinášíme exkluzivní odhalení budovatelské strategie Caesar IV: tvůrci nám prozradili její taje i zákoutí. Stále ale nejsme ani v polovině zajímavostí, které v sobě říjnové Doupě ukrývá. V sekci hardware přinášíme rozsáhlé téma o úpravách počítačů. Toužili jste si přetvořit bednu počítače ve stylu vaší oblíbené hry, vybavit ji lepším chlazením a mnohé další? Poradíme vám jak na to.

Vedle Vietcongu 2 nebo FEAR je událostí posledních týdnů také uvedení Sony PSP na český trh. Rozsáhlou recenzi konzole doplňuje zhodnocení prvních her, jejichž výběr skrývá opravdové lahůdky: závodní Ridge Racer nebo japonský Metal Gear Ac!d. Stále nemáte dost? Pak zabruste na CD nebo DVD přílohu a zažijte adrenalinovou jízdu, kterou přináší ztřeštěné závody R.C. Cars v češtině!

   
Říjnové Doupě ve verzi bez přílohy, s DVD a s CD

Nové Doupě hledejte na stáncích příští úterý, 4. října 2005. Na výběr budete mít jako vždy ze tří verzí: Doupě sežente bez přílohy za 29 Kč, s CD i DVD za 79 Kč.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A