Riot nabízí odměnu za odhalení slabin v jejich anti-cheatovém softwaru

A jak se říká - kdo hledá, ten vždycky najde!

Pokud se někomu podaří najít bezpečnostní slabinu v bezpečnostním softwaru  Vanguard, střežícím online akci Valorant, dotyčný si může přijít až na slušných 100 000 dolarů. Společnost Riot Games vypsala odměnu pro hráče za odhalení slabin jejich hlídacím softwaru. 

Podle slov Riotu, ti kdo odhalí bezpečnostní chyby a stanou se tak první obranou linií v boji proti hordám cheaterů, si mohou přijít na víc než slušné kapesné v rozmezí od 25,000 až do 100,000 $. Společnost však vyžaduje reporty a zpětnou vazbu ve vysoké kvalitě. 

Hráli jsme Valorant: nový král na poli taktických stříleček?

Hráli jsme Valorant: nový král na poli taktických stříleček?

Výše odměny bude záviset na celkovém dopadu a rozsahu potencionálních možností zneužití chyb v nejnovější verzi Vanguardu. Pokud se nějaký ten bug podaří odhalit, budou muset dotyční v reportu kromě podrobné zprávy také přidat důkaz, který bude potvrzovat opravdovou funkčnost hlášené chyby. 

Valorantův anti-cheat program stále běží v pozadí a přesně to je něco, co před nedávnem vyvolalo vlnu kontroverzí napříč celou herní komunitou. Vanguard se spouští při každém zapnutí počítače a běží v pozadí, i když hru vůbec nehrajete.

Hra momentálně běží v uzavřené beta verzi pouze pro zvané

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole