Riot oslavuje příchod seriálu Arcane nejen skrz své hry. Jak získáte všechny odměny?

Už o víkendu se budete moci podívat na první tři epizody seriálu Arcane z univerza League of Legends. K té příležitosti si Riot připravil řadu odměn pro hráče.

Vydání první sezóny seriálu Arcane zasazeného v univerzu League of Legends je pro Riot Games očividně velkou událostí. Snaží se k němu natáhnout hráče všemi možnými způsoby. Událost RiotX Arcane bude trvat celý měsíc a odstartuje už tento víkend. V neděli budete moci sledovat premiéru prvního dílu na Twitchi. Vysílání začíná na oficiálním kanále Riot Games už v 1:30 ráno a v 11:00 pak přijde repríza přívětivější pro Evropské diváky. První díl Arcane ale budou moci vysílat i všichni ostatní streameři na Twitchi, takže záleží na vás, u koho se budete koukat. Důležitější ale je, že už za sledování dostanete první odměnu. Stačí si propojit váš Twitch a Riot účet a můžete získat ikonu, skin na wardu a dvojici emotů. 

Spolupráce s Twitchem se týká i zdejšího předplatného Prime Gaming, skrz které můžete momentálně také získat věci do her Riotu. Pokud chcete dostat ještě něco navíc, zamiřte na stránky RiotX Arcane. V tomto malém interaktivním příběhu můžete narazit na pár skrytých bonusů. 

V ten samý den se rozjedou eventy i ve všech velkých titulech Riot Games - League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runettera, Valorant a League of Legends: Wild Rift. Co vás v každém z nich čeká? 

League of Legends

Hráči nejhranější MOBA hry současnosti se mohou těšit na spoustu novinek. Jen zřídkakdy se stává, že by Riot rozdával zdarma skiny pro šampiony. Tentokrát ale udělá výjimku a skiny inspirované seriálem Arcane budou moci získat všichni hráči zdarma. Týká se to šampionů Vi, Jinx, Jayce a Caitlyn. Skiny bude možné získat skrz mise, které budou do hry přicházet v průběhu celého měsíce, takže nepropadejte panice, pokud je ve svém klientu neuvidíte hned v den startu eventu. 

a68c58ce-3af2-4164-8eb9-99259a883424

Cailtyn společně se skinem dostane i celkové grafické vylepšení týkající se jejího základního modelu i všech ostatních skinů. Na mapu vyvolávačova žlebu pak dorazí ozdoby s tematikou Piltoveru a Zaunu, což jsou regiony, kde se Arcane odehrává. A aby toho nebylo málo, tak s tímto patchem také odstartuje předsezóna 2022, která přidává do hry nové předměty, draky a spoustu dalšího. 

Teamfight Tactics

Ve zdejší variaci na auto chess vás čeká úplně nový set postav. Sada Udělátka a vychytávky mění celé herní třídy i mechaniky. Kromě toho dojde i na nové herní módy. V jednom z nich například hrajete ve dvojicích. 

image.png

Nově také kromě mini-legend budete moci jako svého avatara použít zmenšeniny šampionů. Mezi ně patří Jinx, Ekko a Vi. 

Legends of Runeterra

Kartičky ze světa League of Legends jsou na tom také velmi dobře. I když nejsou tak populární jako samotná MOBA, tak si stále drží početnou komunitu hráčů, a i pro ty příchod Arcane znamená několik novinek. Do hry přibyde permanentní PvE mód jménem The Path of Champions

image.png

Spolu s tím do hry dorazí i nový šampion - Jayce. Těšit se můžete i na kosmetické doplňky s tematikou Arcane a rovnou celou propustku, skrz kterou budete moci získat řadu odměn. 

Valorant

Ani taktická střílečka Riotu nezůstane pozadu. V tomhle případě je tím hlavní nový hratelný agent - Chamber. Toho sice zdarma nedostanete, ale naopak budete moci bez placení získat sběratelské předměty a bezplatná bude také propustka. Vše samozřejmě s tematikou seriálu Arcane. 

image.png

League of Legends: Wild Rift

Mobilní zrychlená verze klasického LoLka měla výborný start a vypadá to, že se stále jen rozrůstá. Spolu s Arcane tady propukne velký festival plný odměn, v jehož rámci budete moci získat zdarma skiny pro Vi a Jinx. Kromě toho do hry přicházejí dva další známí šampioni - Jayce a Caitlyn. To už se ale týká dalšího festivalu jménem Hextech Heist. 

image.png

Oslavy se nicméně netýkají jen titulů samotného Riotu. Celý festival se rozšiřuje i do několika konkurenčních her. Prvním potvrzeným je PUBG: Mobile, kde budete moci získat tematické skiny na postavy i zbraně. Hrdinové Runeterry by se měli podívat také do battle royale Fortnite. V tomhle případě jsme se ale zatím oficiálního oznámení nedočkali. 

image.png

Zdroj: Riot Games

Váš názor Další článek: Dnes odkládá Blizzard. Opozdí se Diablo IV i Overwatch 2. Společnost opět mění vedení

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
Vyzkoušeli jsme levnou autodiagnostiku s Androidem. Servisy ohrnou nos, řidičům bude stačit

Vyzkoušeli jsme levnou autodiagnostiku s Androidem. Servisy ohrnou nos, řidičům bude stačit

** Smartphone s Androidem dnes využijete i pro autodiagnostiku ** Jednotku OBD-II dnes pořídíte za pár stovek ** Co se vše dokáže diagnostika s bezplatným SW v češtině?

Martin Chroust
DiagnostikaPro řidiče

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách