Riot oznamuje další indie hry ze světa League of Legends. Dvě z nich si můžete zahrát už dnes

Z vydavatelské divize Riot Forge jsme zatím neviděli žádné výsledky. To se ale po dnešní prezentaci změnilo.

Vypadá to, že to Riot Forge konečně hodlá pořádně rozjet. Toto vydavatelství, které dává menším studiím k dispozici postavy a příběhy ze světa League of Legends, existuje už nějakou dobu, ale až nyní se konečně můžeme pustit do některých z jeho výtvorů. Dnešním dnem je kromě rytmického Hextech Mayhemu, který byl oznámen minulý týden, i odkládané taktické RPG Ruined King. Najít byste ho měli v obchodech skrz všechny velké platformy. Hextech Mayhem zatím zůstává jen na PC a Nintendu Switchi. 

Na Switchi se budou objevovat všechny hry od Riot Forge, protože spolu s Nintendem uzavřeli partnerství. Další hrou, kterou můžete očekávat příští rok, je již oznámená plošinovka s Ekkem v hlavní roli - CONV/RGENCE. Po roce se konečně můžeme podívat na pár nových záběrů ze hry. 

Úplnou novinkou je pak příběhová akční skákačka Song of Nunu od studia Tequila Works. Jak již název napovídá, v hlavní roli tady bude dvojice Nunu a jeho yeti Willump. Její vydání se také chystá na příští rok a Nunu se v něm bude snažit najít svoji matku. Z dalších známých postav se na scéně ukáže také Lissandra.

Celý záznam prezentace:

Diskuze (1) Další článek: Upírský Bloodhunt odkládá vydání plné verze na začátek příštího roku

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách