Riot oznamuje rytmický Hextech Mayhem. Se Ziggsem budete pobíhat po Piltoveru

Vydavatelství Riot Forge se po dlouhé době probralo k životu. Kromě slibů ohledně novinek již oznámených her jsme se dočkali i jednoho zbrusu nového kousku.

Z Riot Forge, ve které Riot Games spolupracuje se studii třetích stran na rozšíření herního světa League of Legends, jsme ještě nedostali žádnou hru. Už dlouhou dobu jsou ve vývoji taktický Ruined King a plošinovka Conv/rgence. Oznámení Hextech Mayhem tedy přišlo zcela nečekaně. Jedná se o rytmickou 2,5D skákačku, kterou má na svědomí studio Choice Provisions, autoři série Bit.Trip Runner. Překvapivé oznámení doprovodí i rychlé vydání. Do hraní se totiž budete moci pustit už příští týden na PC (Steam, GOG, Epic Store) a Nintendu Switch. Později také dorazí mezi hry na Netflix.

Konkrétní datum připadá na 16. listopadu. Jak už popis hry napovídá, nepůjde o žádné velké rozšíření zdejšího univerza. Se Ziggsem a Heimerdingerem budete pobíhat ulicemi Piltoveru za doprovodu hudby a výbuchů bomb. Čím víc explozí, tím větší skóre, a to je v Hextech Mayhemu to hlavní. 

Kromě striktního dodržování rytmu si budete moci i zaimprovizovat ve Free Style módu. Můžete tak do hudby komponovat exploze, jak se vám zlíbí. Pokud si hru předobjednáte, tak získáte navíc pro Ziggse exkluzivní Ruined skin. 

Zdroj: Riot Forge

Váš názor Další článek: Trilogie Assassin's Creed Chronicles je k dostání zdarma na Ubisoft Connect

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,