Riot pomáhal s tvorbou e-sportvové epizody Simpsonových

Simpsonovi si posvítí na počítačové sporty a na pomoc si přizvali tvůrce League of Legends, tak snad to bude stát za to.
Riot pomáhal s tvorbou e-sportvové epizody Simpsonových

Simpsonovi se vrhají do světa e-sportu. Ne že by zakládali vlastní tým, ale aspoň vydávají epizodu, ve které bude hraní na počítači mít hlavní roli. Aby se předešlo nepřesnostem a nedostatkům, povolali si navíc na pomoc tým z Riotu, který má na starosti jednu z největších e-sportových ikon - League of Legends. Zapojil se i legendární komentátor David Phreak Turley.

V nové epizodě se Bart začne vyžívat v počítačových hrách natolik, že se dostane mezi jejich špičku a Homer má být jeho koučem. Proti všemu se potom postaví Líza, ale její snaha dostat oba zpět do reálného světa přinese spíše chaos. Nepůjde zdaleka o první epizodu některého ze seriálů, kde by hraní na počítači mělo hlavní roli. Vzpomeňme třeba na South Park a dnes již legendární Make love not Warcraft. V poslední době se přímo na e-sport zaměřily seriál 7 Days Out či série Explained, která se snaží objasňovat nejrůznější jevy. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole