Riot pomáhal s tvorbou e-sportvové epizody Simpsonových

Simpsonovi si posvítí na počítačové sporty a na pomoc si přizvali tvůrce League of Legends, tak snad to bude stát za to.
Riot pomáhal s tvorbou e-sportvové epizody Simpsonových

Simpsonovi se vrhají do světa e-sportu. Ne že by zakládali vlastní tým, ale aspoň vydávají epizodu, ve které bude hraní na počítači mít hlavní roli. Aby se předešlo nepřesnostem a nedostatkům, povolali si navíc na pomoc tým z Riotu, který má na starosti jednu z největších e-sportových ikon - League of Legends. Zapojil se i legendární komentátor David Phreak Turley.

V nové epizodě se Bart začne vyžívat v počítačových hrách natolik, že se dostane mezi jejich špičku a Homer má být jeho koučem. Proti všemu se potom postaví Líza, ale její snaha dostat oba zpět do reálného světa přinese spíše chaos. Nepůjde zdaleka o první epizodu některého ze seriálů, kde by hraní na počítači mělo hlavní roli. Vzpomeňme třeba na South Park a dnes již legendární Make love not Warcraft. V poslední době se přímo na e-sport zaměřily seriál 7 Days Out či série Explained, která se snaží objasňovat nejrůznější jevy. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A