Risen 2 vás zavede mezi piráty

Piranha Bytes spustili oficiální stránky pokračování RPG Risen s podtitulem Dark Waters. Už jen z prvních obrázků je jasný posuv z klasického fantasy světa do neméně romantického prostředí pirátů. Kromě pár artworků na stránkách nic zatím nenajdete, ale smutnit netřeba. Německý herní časopis PC Games totiž obsahuje velký článek o Risen 2 a na internet se z něj taky dostaly i nějaké konkrétní informace. Ve hře se opět máte zhostit role bezejmenného hrdiny z prvního dílu, který žije v přístavu Caldera. Jednoho dne moře vyplaví na pobřeží Patty, přítelkyni hrdiny z Risen, a společně vyrážejí za dalším dobrodružstvím. Tvůrci slibují komplexnější příběh, spoustu nových postav, i nějaké známé – třeba Carlose.

risen_2_fire_720p4t1h.jpg risen_2_jetty_720plrdi.jpg
risen_2_ship_720pep5l.jpg

Herně se má razantně rozšířit herní plocha, místo zasazení na jeden ostrov budete cestovat hned mezi několika s odlišnou faunou i flórou. K pirátskému prostředí patří i různé bambitky a pušky, které pochopitelně chybět nebudou, ale nezapomene se ani na magii. Tvůrci slibují větší realističnost, komplexnější vedlejší úkoly, kvalitnější grafickou stránku hry (animace pomocí motion capture) a tak dále. Nejlepší na tom je, že hra by měla být aktuálně hotova z 80 % a vyjde ke konci letošního roku. Více informací najdete třeba na české fanstránce Risen.cz

Zdroj: homepage, Risen.cz

 

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A