Risen 2 vás zavede mezi piráty

Piranha Bytes spustili oficiální stránky pokračování RPG Risen s podtitulem Dark Waters. Už jen z prvních obrázků je jasný posuv z klasického fantasy světa do neméně romantického prostředí pirátů. Kromě pár artworků na stránkách nic zatím nenajdete, ale smutnit netřeba. Německý herní časopis PC Games totiž obsahuje velký článek o Risen 2 a na internet se z něj taky dostaly i nějaké konkrétní informace. Ve hře se opět máte zhostit role bezejmenného hrdiny z prvního dílu, který žije v přístavu Caldera. Jednoho dne moře vyplaví na pobřeží Patty, přítelkyni hrdiny z Risen, a společně vyrážejí za dalším dobrodružstvím. Tvůrci slibují komplexnější příběh, spoustu nových postav, i nějaké známé – třeba Carlose.

risen_2_fire_720p4t1h.jpg risen_2_jetty_720plrdi.jpg
risen_2_ship_720pep5l.jpg

Herně se má razantně rozšířit herní plocha, místo zasazení na jeden ostrov budete cestovat hned mezi několika s odlišnou faunou i flórou. K pirátskému prostředí patří i různé bambitky a pušky, které pochopitelně chybět nebudou, ale nezapomene se ani na magii. Tvůrci slibují větší realističnost, komplexnější vedlejší úkoly, kvalitnější grafickou stránku hry (animace pomocí motion capture) a tak dále. Nejlepší na tom je, že hra by měla být aktuálně hotova z 80 % a vyjde ke konci letošního roku. Více informací najdete třeba na české fanstránce Risen.cz

Zdroj: homepage, Risen.cz

 

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |