Rising Kingdoms - nová realtimová fantasy strategie

Black Bean dnes oznámili, že se rozhodli spolupracovat s Haemimont Games. Haemimont Games (Tzar: the Burden of the Crown, série Celtic Kings) vyvíjejí titul Rising Kingdoms, což je realtimová strategie zasazená do fantasy světa, přičemž důraz je kladen na budování říše a dynamické taktické bitky.

Děj Rising Kingdoms nás zavede do fantasy světa Equiada, jenž je plný roztodivných magických bytostí. My si vybereme jednu ze tří ras (Humans, Foresters, Darklings), získáme hrdiny a vojáky, a pak nám nebude již nic bránit v tom, abychom se pustili do bojů se soupeři. Když budeme mít štěstí, mohou se k nám přidat zástupci dalších pěti ras - Shades, Nomads, Dragons, Trolls, Elves. Jak bude hra vypadat po grafické stránce, můžete lehce zjistit z přiložených screenshotů.

Rising Kingdoms vyjde v květnu tohoto roku.

  

  

 

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce