Rock Band pro iPhone oficiálně

Včerejší zmínky o tom, že Rock Band míří na iPhone se ukázaly býti pravdivé, ostatně, nikdo ani nic jiného nečekal, když zástupci studia Harmonix potvrdili, že na předělávce již usilovně pracují, přičemž na trhu by se hra měla údajně objevit velmi brzy, což se tvůrci rozhodli potvrdit i několika screenshoty.

Kapesní verze pak umožní až čtyřem hráčům, aby si založili virtuální kapelu a předvedli své schopnosti při hře na bicí, kytary, a dokonce i zpěvu. Přítomné přitom budou dva módy - World Tour a Solo Tour - jenž vám umožní hrou projít buď v single, nebo v multiplayeru (lokální zajistí bluetooth, online pak Facebook).

1.jpg2.jpg

Aktuálně se počítá s přítomností 20 skladeb (kompletní seznam najdete na konci), avšak vývojáři slibují implementování možnosti stahovat si další songy. Podle prvních informací to tedy vypadá, že Rock Band iPhone bude plnohodnotným soupeřem nejen pro své sourozence, ale především pro DS verzi Guitar Hero. Vážnost konkurence však určí až kvalita ovládání, na které jsme docela zvědavý.

"Attack" - 30 Seconds To Mars
"Girls Not Grey" - AFI
"Move Along" - All American Rejects
"Sabotage" - Beastie Boys
"All The Small Things" - Blink-182
"Hanging on the Telephone" - Blondie
"Learn To Fly" - Foo Fighters
"Everlong" - Foo Fighters
"Bad to The Bone" - George Thorogood & the Destroyers
"Hymn 43" - Jethro Tull
"Bad Reputation" - Joan Jett
"Simple Man" - Lynard Skynard
"Ace of Spades '08" - Motorhead
"Debaser" - Pixies
"Ladybug" - Presidents of The United States of America
"Give It All" - Rise Against
"Lazy Eye" - Silversun Pick Ups
"Cherub Rock" - Smashing Pumpkins
"Take The Money and Run" - Steve Miller Band
"We Got The Beat" - The Go Go's

Zdroj: IGN

Dostupné pro: X360, PS3, Wii, iPhone
Žánr: Simulátory | Hudební simulátor
Výrobce: Harmonix | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 20. listopadu 2007
Váš názor Další článek: Professor Layton na Wii nebude

Témata článku: , , , , , , , , , , ,Budoucí smartphony ochrání Gorilla Glass Victus 2. Displej má přežít i při pád telefonu ze dvou metrů na asfalt

Budoucí smartphony ochrání Gorilla Glass Victus 2. Displej má přežít i při pád telefonu ze dvou metrů na asfalt

** Corning představil ještě odolnější sklo pro telefony ** Zůstává má stejná odolnost škrábanců jako u skla Victus ** Dvojka však vylepšuje odolnost vůči pádům na beton a asfalt

Martin Chroust
Victus 2Gorilla GlassSmartphony

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách