Rockstar má pro GTA nápadů na dalších 45 let, tvrdí Benzies

Prezident studia Rockstar North se v nejnovějším rozhovoru pro Develop podělil o plány a směr dalšího GTA. Naštěstí se nemusíme obávat, že by se se sérii GTA stalo něco podobného, jako u CoD.
Rockstar má pro GTA nápadů na dalších 45 let, tvrdí Benzies

Podle Benziese zatím studio přesně neví, jakým směrem se vydá pokračování série, již nyní však mají sbírku nápadů, které jim vystačí na dalších 45 let. Je předčasné je nějak řešit a třídit, protože nyní jsou vývojáři plně zaměřeni na současnou verzi s číslem 5 a hlavně na její Online verzi, která potřebuje řádně vyleštit.

Grand Theft Auto V: sandbox šitý na míru (recenze)

Grand Theft Auto V: sandbox šitý na míru (recenze)

Pro vývojáře prý neexistoval žádný odpočinek mezi GTA V a GTA Online. Takže žádné pláže a drinky s paraplíčky, ale práce, práce a zase jen práce. Online verze hry ale není to jediné, na čem se pracuje. Mezi další projekty patří DLC a různé opravné patche, které pomohou vyřešit nějaké ty problémy v GTA Online, jako je třeba mizení aut, na který byl vydán v úterý opravný balíček, a nebo jednoduchý fakt, že se do online světa zatím prakticky nedá dostat.

GTA Online má problémy, Rockstar řeší bugy a chyby serverů

GTA Online má problémy, Rockstar řeší bugy a chyby serverů

A jestli máte rádi čísla, tak tento odstavec bude právě pro vás. GTA V vtrhlo na trh 17. září na X360 a PS3. Za pouhé tři dny se na jejím prodeji vydělala 1 miliarda dolarů. Prvního října spustil Rockstar GTA Online, které by mělo generovat další příjmy z prodejů a mikrotransakcí. A pro příznivce PC je tu i petice, kterou v současné době podepsalo již 575 000 hráčů a podle spekulací bychom se mohli PC verze dočkat na konci prvního čtvrtletí roku 2014. Uvidíme.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole