Rockstar se omlouvá za zpackanou GTA Trilogy a aktualizuje. Hra nesplnila očekávání

Rockstar si je vědom, jak špatně byl remaster kultovní trilogie přijat. A hodlá to napravit.

Poslední týden se pravděpodobně nemluví o ničem jiném, než příšerně zpackaném remasteru kultovní trilogie GTA. Hra nejen že nedostála očekáváním fanoušků, ale také dorazila do prodeje v hrozném technickém stavu, kvůli kterému musela být dokonce PC verze na několik dní stažena z prodeje. Rockstar si je toho vědom a vydal oficiální prohlášení, ve kterém se fanouškům omlouvá a slibuje nápravu. 

"Především se chceme omluvit všem, kteří se potýkali s problémy během hraní," nechala se slyšet společnost. "Série Grand Theft Auto, a s tím i ikonická trilogie v remasteru, je naším srdcím stejně důležitá, jako je důležitá pro všechny fanoušky. Remasterovaná trilogie nedorazila na trh ve stavu, který by odpovídal našim vysokým standardům kvality, a především standardům, které fanoušci od nás očekávají."

"V tuto chvíli se aktivně podílíme na opravách chyb a aktualizacích, které by měly hru vylepšit a postupně ji pozvednout na úroveň kvality, na kterou jsme všichni zvyklí," dodala. 

Studio také prosí všechny fanoušky a hráče, aby se zdrželi agresivních komentářů a napadání vývojářů na internetu, zatímco se tým snaží dát hru do kupy. 

Váš názor Další článek: Tvůrci týmovky Gotham Knights pracují ještě na dalším neoznámeném projektu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Recenze českého počítače Āsome Studio PRO MiniPC R7. Pro hraní i práci v kompaktním těle

Recenze českého počítače Āsome Studio PRO MiniPC R7. Pro hraní i práci v kompaktním těle

**Počítač zaujme kompaktními rozměry **O grafický i procesorový výkon se postará osmijádrový Ryzen 7 **Nová česká značka překvapí cenou i kvalitou

Jan Pánek
Testy
Windows 2.0 mají 35. narozeniny. Nainstalovali jsme je. Chybí hlavní panel, ale okna už se překrývají

Windows 2.0 mají 35. narozeniny. Nainstalovali jsme je. Chybí hlavní panel, ale okna už se překrývají

**Windows 2.0 byly představeny 9. prosince 1987. **Oproti předchůdci se okna mohla překrývat a plochu začaly plnit ikony. **Centrálním bodem platformy byl správce souborů, nechyběly některé klasické nástroje jako Malování.

Petr Urban
Operační systémyMicrosoftWindows
Netušené možnosti úprav prostředí od Samsungu. V Česku je k dispozici aplikace Good Lock

Netušené možnosti úprav prostředí od Samsungu. V Česku je k dispozici aplikace Good Lock

** Uživatelé Samsungů se konečně dočkali ** V Česku je čerstvě dostupná aplikace Good Lock ** Otevírají se tak zcela nové možnosti úpravy vzhledu a funkcí systému

Martin Chroust
Good LockOne UIUživatelské prostředí
DJI Mini 3: Nová okřídlená čivava do kabelky. Nemá pokročilé funkce jako Pro, ale je mnohem levnější

DJI Mini 3: Nová okřídlená čivava do kabelky. Nemá pokročilé funkce jako Pro, ale je mnohem levnější

** DJI na jaře představilo Mini 3 Pro s autopilotem ** Na konec roku si nechalo jeho ořezanou verzi ** Chybí 4K@60 a právě autopilot, ale cena začíná na 439 eurech

Jakub Čížek
DJIDrony

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách