Rockstar se omlouvá za zpackanou GTA Trilogy a aktualizuje. Hra nesplnila očekávání

Rockstar si je vědom, jak špatně byl remaster kultovní trilogie přijat. A hodlá to napravit.

Poslední týden se pravděpodobně nemluví o ničem jiném, než příšerně zpackaném remasteru kultovní trilogie GTA. Hra nejen že nedostála očekáváním fanoušků, ale také dorazila do prodeje v hrozném technickém stavu, kvůli kterému musela být dokonce PC verze na několik dní stažena z prodeje. Rockstar si je toho vědom a vydal oficiální prohlášení, ve kterém se fanouškům omlouvá a slibuje nápravu. 

"Především se chceme omluvit všem, kteří se potýkali s problémy během hraní," nechala se slyšet společnost. "Série Grand Theft Auto, a s tím i ikonická trilogie v remasteru, je naším srdcím stejně důležitá, jako je důležitá pro všechny fanoušky. Remasterovaná trilogie nedorazila na trh ve stavu, který by odpovídal našim vysokým standardům kvality, a především standardům, které fanoušci od nás očekávají."

"V tuto chvíli se aktivně podílíme na opravách chyb a aktualizacích, které by měly hru vylepšit a postupně ji pozvednout na úroveň kvality, na kterou jsme všichni zvyklí," dodala. 

Studio také prosí všechny fanoušky a hráče, aby se zdrželi agresivních komentářů a napadání vývojářů na internetu, zatímco se tým snaží dát hru do kupy. 

Váš názor Další článek: Tvůrci týmovky Gotham Knights pracují ještě na dalším neoznámeném projektu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,