Rockstar ukázal RDR2 zaměstnancům GameStopu, demo je skoro uspalo

Rockstar se chtěl předvést. Nešlo to ale úplně podle plánu.
Rockstar ukázal RDR2 zaměstnancům GameStopu, demo je skoro uspalo

GameStop pořádal velkou konferenci, na které se měli zaměstnanci dozvědět spoustu podrobností o velkých hrách na nadcházející rok. Rockstar se zapojil tím, že nabídl demo svojí očekávané westernové akce. Reakcím se ale nejspíš nestačil divit.

Nešťastná volba obsahu dema

Někteří ze zaměstnanců vzali útokem Reddit a názory na hru nebyly zrovna nadšené. Stěžovali si hlavně na to, že dvacetiminutová ukázka se až příliš soustředila na detaily herního světa a nabídla pramálo akce.

Rockstar nabízí parádní sběratelské předměty z Red Dead Redemption 2

Rockstar nabízí parádní sběratelské předměty z Red Dead Redemption 2

"Málem jsem u toho usnul," psal jeden z uživatelů. "Hra vypadala skvěle, ale to, co vybrali na ukázku dvaceti minut? Hodně nudné, rozhodně ne to, co byste chtěli ukázat lidem, abyste je pořádně nahypovali na hru," kvitoval další. Někteří prý dokonce doopravdy usnuli. Omlouvá to fakt, že Red Dead Redemption 2 bylo úplně poslední, co se dostalo zaměstnancům před jejich zrak a byli tak už zřejmě dost unavení.

Naděje nezhasíná

Neberme to zase ale úplně tragicky. Na demo se objevily i pozitivní ohlasy. Nejzajímavější prý byla bankovní loupež, při které budete mít různé možnosti, jak k jejímu provedení přistoupit v závislosti na tom, jak moc chcete být féroví, nebo naopak grázlové. I když být čestný při bankovní loupeži zní asi jako být opilý na setkání anonymních alkoholiků, každý z nás by občas radši rukojmí neodpravil, nebo napáchal co nejméně škod.

Známe speciální edice westernovky Red Dead Redemption 2

Známe speciální edice westernovky Red Dead Redemption 2

Něco z toho, co viděli zaměstnanci GameStopu bychom už brzy mohli vidět i my v novém gameplay traileru, který má dorazit už brzy. Red Dead Redemption má pozici nejočekávanější hry podzimu a vychází už 26. října na PS4 a Xbox One. Půjde jenom o planý poplach, nebo tvrdou realitu, která smete potenciální hit od Rockstaru do zapomnění herního světa?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A