Rockstar ukázal RDR2 zaměstnancům GameStopu, demo je skoro uspalo

Rockstar se chtěl předvést. Nešlo to ale úplně podle plánu.
Rockstar ukázal RDR2 zaměstnancům GameStopu, demo je skoro uspalo

GameStop pořádal velkou konferenci, na které se měli zaměstnanci dozvědět spoustu podrobností o velkých hrách na nadcházející rok. Rockstar se zapojil tím, že nabídl demo svojí očekávané westernové akce. Reakcím se ale nejspíš nestačil divit.

Nešťastná volba obsahu dema

Někteří ze zaměstnanců vzali útokem Reddit a názory na hru nebyly zrovna nadšené. Stěžovali si hlavně na to, že dvacetiminutová ukázka se až příliš soustředila na detaily herního světa a nabídla pramálo akce.

Rockstar nabízí parádní sběratelské předměty z Red Dead Redemption 2

Rockstar nabízí parádní sběratelské předměty z Red Dead Redemption 2

"Málem jsem u toho usnul," psal jeden z uživatelů. "Hra vypadala skvěle, ale to, co vybrali na ukázku dvaceti minut? Hodně nudné, rozhodně ne to, co byste chtěli ukázat lidem, abyste je pořádně nahypovali na hru," kvitoval další. Někteří prý dokonce doopravdy usnuli. Omlouvá to fakt, že Red Dead Redemption 2 bylo úplně poslední, co se dostalo zaměstnancům před jejich zrak a byli tak už zřejmě dost unavení.

Naděje nezhasíná

Neberme to zase ale úplně tragicky. Na demo se objevily i pozitivní ohlasy. Nejzajímavější prý byla bankovní loupež, při které budete mít různé možnosti, jak k jejímu provedení přistoupit v závislosti na tom, jak moc chcete být féroví, nebo naopak grázlové. I když být čestný při bankovní loupeži zní asi jako být opilý na setkání anonymních alkoholiků, každý z nás by občas radši rukojmí neodpravil, nebo napáchal co nejméně škod.

Známe speciální edice westernovky Red Dead Redemption 2

Známe speciální edice westernovky Red Dead Redemption 2

Něco z toho, co viděli zaměstnanci GameStopu bychom už brzy mohli vidět i my v novém gameplay traileru, který má dorazit už brzy. Red Dead Redemption má pozici nejočekávanější hry podzimu a vychází už 26. října na PS4 a Xbox One. Půjde jenom o planý poplach, nebo tvrdou realitu, která smete potenciální hit od Rockstaru do zapomnění herního světa?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podívejte se, co tvoří hráči ze světa

Foto režim Spider-Mana je úžasný. Podí…

Nejen, že je nový Spider-Man pro PS4 skvělou adaptací komiksu. Ještě přináší i boží foto režim.

13.  9.  2018 | | 8 N/A
Marvel

Marvel's Spider-Man: komiksárna za vše…

Deadpool byl kdysi průlomem pro filmovou komiksovou scénu a Spider-Man se nyní snaží o to samé také na herním poli. Povedlo se?

4.  9.  2018 | | 14 N/A
Marvel

Marvel's Spider-Man: nejlepší pavouk, …

Spider-Man je ukázkovou herní prací hned z několika ohledů. Ale ten New York je prostě špica!

6.  9.  2018 |
Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, novinkách a budoucnosti hry

Rozhovor: Bohemia Interactive o DayZ, …

DayZ je ve vývoji už opravdu dlouho. Naštěstí se na něm stále pracuje a jak nás vývojáři z Bohemia Interactive na Gamescomu ujistili, mají hodně plánů, co se hrou chtějí dělat.

7.  9.  2018 | | 8 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A