Rockstar ukázal RDR2 zaměstnancům GameStopu, demo je skoro uspalo

Rockstar se chtěl předvést. Nešlo to ale úplně podle plánu.
Rockstar ukázal RDR2 zaměstnancům GameStopu, demo je skoro uspalo

GameStop pořádal velkou konferenci, na které se měli zaměstnanci dozvědět spoustu podrobností o velkých hrách na nadcházející rok. Rockstar se zapojil tím, že nabídl demo svojí očekávané westernové akce. Reakcím se ale nejspíš nestačil divit.

Nešťastná volba obsahu dema

Někteří ze zaměstnanců vzali útokem Reddit a názory na hru nebyly zrovna nadšené. Stěžovali si hlavně na to, že dvacetiminutová ukázka se až příliš soustředila na detaily herního světa a nabídla pramálo akce.


"Málem jsem u toho usnul," psal jeden z uživatelů. "Hra vypadala skvěle, ale to, co vybrali na ukázku dvaceti minut? Hodně nudné, rozhodně ne to, co byste chtěli ukázat lidem, abyste je pořádně nahypovali na hru," kvitoval další. Někteří prý dokonce doopravdy usnuli. Omlouvá to fakt, že Red Dead Redemption 2 bylo úplně poslední, co se dostalo zaměstnancům před jejich zrak a byli tak už zřejmě dost unavení.

Naděje nezhasíná

Neberme to zase ale úplně tragicky. Na demo se objevily i pozitivní ohlasy. Nejzajímavější prý byla bankovní loupež, při které budete mít různé možnosti, jak k jejímu provedení přistoupit v závislosti na tom, jak moc chcete být féroví, nebo naopak grázlové. I když být čestný při bankovní loupeži zní asi jako být opilý na setkání anonymních alkoholiků, každý z nás by občas radši rukojmí neodpravil, nebo napáchal co nejméně škod.


Něco z toho, co viděli zaměstnanci GameStopu bychom už brzy mohli vidět i my v novém gameplay traileru, který má dorazit už brzy. Red Dead Redemption má pozici nejočekávanější hry podzimu a vychází už 26. října na PS4 a Xbox One. Půjde jenom o planý poplach, nebo tvrdou realitu, která smete potenciální hit od Rockstaru do zapomnění herního světa?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stubbs the Zombie zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stub…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

15.  10.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

19.  10.  2021 | |85 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
V prosinci se dočkáme oznámení "velkého" remaku pro Playstation

V prosinci se dočkáme oznámení "velkého" remaku pr…

Šušká se o návratu velké herní značky, která opět ožije na nové generaci konzole od Sony.

11.  10.  2021 | |4 N/A
Michal Maliarov
PlayStationSpekulaceKonzole
Rockstar oznámil Grand Theft Auto: The Trilogy. Vylepšené kultovní díly série

Rockstar oznámil Grand Theft Auto: The Trilogy. Vy…

Po spoustě úniků to tu máme konečně oficiálně.

8.  10.  2021 | |10 N/A
Michal Maliarov
Rockstar GamesGTAVideo
Recenze hry FIFA 22. Fotbal nové generace

Recenze hry FIFA 22. Fotbal nové generace

Návrat na zelený pažit pro novou sezónu dorazil se spoustou novinek a udělal ze série FIFA zážitek blížící se fotbalu, jako nikdy dříve.

14.  10.  2021 | |10 N/A
Martin Havel
RecenzeSportovní
Recenze hry Hot Wheels Unleashed. Připravte se na vřískot plastových kol!

Recenze hry Hot Wheels Unleashed. Připravte se na …

Populární dětská hračka se snaží oslovit i dospělé publikum. Nová závodní hra nabízí divoké závody, které nic neodpouští a snadno se stanou návykovými.

10.  10.  2021 | |2 N/A
Vojtěch Matušinský
RecenzeZávodní
Vybrali jsme nejlepší metroidvanie posledních let. Dobrodružství s příchutí plošinovek

Vybrali jsme nejlepší metroidvanie posledních let.…

I když tento žánr vznikl na konci minulého století, tak je mezi hráči velmi oblíbený i v dnešní době. Sice už nemá takovou popularitu u velkých studií, ale menší vývojářské týmy dokazují, že metroidvanie mají stále co nabídnout.

16.  10.  2021 | |4 N/A
Martin Nahodil
MetroidvaniaTéma
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní akce a Ghost Recon zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní akce a Ghost …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  10.  2021 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce