Rok ve znamení odkladů pokračuje, zdrží se i Cyberpunk 2077

Vývojáři z CD Projekt Red dnes oznámili hodně nemilé zprávy. Cyberpunk 2077 se odkládá na září.

Cyberpnuk 2077 své dubnové datum vydání definitivně nestihne. Dnes o tom informovalo vývojářské studio CD Projekt Red a zároveň potvrdilo nové datum vydání. Spuštění propracovaného RPG od tvůrců Zaklínače se tak dočkáme až o necelého půl roku později 17. září. Podle prohlášení studia za odsunem data vydání stojí komplexnost a provázanost celé hry. Už dříve se objevily zprávy, že Cyberpunk 2077 je již kompletně hratelný, které nyní studio potvrdilo. Vývojářský tým ale ještě dolaďuje poslední mouchy a zjevně si na dokonalém vyčištění každé šmouhy chce dát pořádně záležet.

29136f57-89bc-4357-b88f-48bc2f348608

"Máme pro vás důležité zprávy ohledně Cyberpunku 2077 a jeho data vydání. Cyberpunk 2077 v dubnu vydat nestihneme a jeho vydání se posouvá na 17. září 2020. Jsme momentálně ve fázi, kdy je celá hra kompletní a hratelná, ale stále nás čeká hromada práce. Noční město je obrovské, plné příběhů obsahu a míst k navštívení. Vzhledem k jeho kompelxnosti a velikosti budeme ale potřebovat více času na testování, opravování a doladění detailů. Chtěli bychom, aby Cyberpunk 2077 byl naším vrcholným dílem této generace a posunutí data vydání nám dá cenné měsíce, které potřebujeme, aby hra vyšla v perfektním stavu. Očekávejte pravidelné informace o novinkách. Těšíme se na vás v Nočním městě a děkujeme za neustálou podporu," napsal CD Projekt ve svém prohlášení k odložení hry.

Oficiální soundtrack ze hry Cyberpunk 2077 je plný zvučných jmen

Oficiální soundtrack ze hry Cyberpunk 2077 je plný zvučných jmen


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 dokáže grafiku brutálně nakopnout

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 doká…

Nebyl by to další měsíc bez další grafické modifikace do GTA 5. A tentokrát jde o pořádného cvalíka.

26.  7.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sam nemá penis

Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sa…

Můžeme mu začít říkat „bezkulčák"

28.  7.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A