Rok ve znamení odkladů pokračuje, zdrží se i Cyberpunk 2077

Vývojáři z CD Projekt Red dnes oznámili hodně nemilé zprávy. Cyberpunk 2077 se odkládá na září.

Cyberpnuk 2077 své dubnové datum vydání definitivně nestihne. Dnes o tom informovalo vývojářské studio CD Projekt Red a zároveň potvrdilo nové datum vydání. Spuštění propracovaného RPG od tvůrců Zaklínače se tak dočkáme až o necelého půl roku později 17. září. Podle prohlášení studia za odsunem data vydání stojí komplexnost a provázanost celé hry. Už dříve se objevily zprávy, že Cyberpunk 2077 je již kompletně hratelný, které nyní studio potvrdilo. Vývojářský tým ale ještě dolaďuje poslední mouchy a zjevně si na dokonalém vyčištění každé šmouhy chce dát pořádně záležet.

29136f57-89bc-4357-b88f-48bc2f348608

"Máme pro vás důležité zprávy ohledně Cyberpunku 2077 a jeho data vydání. Cyberpunk 2077 v dubnu vydat nestihneme a jeho vydání se posouvá na 17. září 2020. Jsme momentálně ve fázi, kdy je celá hra kompletní a hratelná, ale stále nás čeká hromada práce. Noční město je obrovské, plné příběhů obsahu a míst k navštívení. Vzhledem k jeho kompelxnosti a velikosti budeme ale potřebovat více času na testování, opravování a doladění detailů. Chtěli bychom, aby Cyberpunk 2077 byl naším vrcholným dílem této generace a posunutí data vydání nám dá cenné měsíce, které potřebujeme, aby hra vyšla v perfektním stavu. Očekávejte pravidelné informace o novinkách. Těšíme se na vás v Nočním městě a děkujeme za neustálou podporu," napsal CD Projekt ve svém prohlášení k odložení hry.

Oficiální soundtrack ze hry Cyberpunk 2077 je plný zvučných jmen

Oficiální soundtrack ze hry Cyberpunk 2077 je plný zvučných jmen


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce