Rome: Total War a datadisk Barbarian Invasion

Zatímco v původním Rome: Total War jste zažívali rozkvět římského impéria, v plánované expanzi s názvem Barbarian Invasion se naopak tato obrovská říše začne pomalu ale jistě rozkládat. Datadisk, který byl představen na letošní E3, je opět vyvíjen studiem Creative Assembly, ovšem tentokrát již pod hlavičkou Segy, jenž toto do nedávna nezávislé studio odkoupila. Barbarian Invasion vás uvede do období 500 našeho letopočtu, kdy si budete moci vybrat zda se pokusíte znovu vzpružit kdysi skvostné římské impérium, nebo se zasadíte o jeho brzký konec. To vše s více než osmdesáti novými jednotkami a dvaceti dosud neviděnými budovami, které patří novým hratelným frakcím (Vandalové, Gótové, Vikingové nebo jakýkoliv z germánských kmenů).

Rozhodně si nenechte ujít několik nových obrázků, z nichž jsou patrné i nově implementované noční bitvy. Datadisku Rome Total War: Barbarian Invasion se dočkáme pravděpodobně v srpnu.

Zdroj: Gamespy


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A