Ron Millar vypráví o Black and White 2

Společnost Lionhead Studios má vlastní stránku, zvanou Lionhead Times, ne které dělá rozhovory s tvůrci svých her. A jednou z obětí se stal Ron Millar, designer hry Black and White 2. Popisuje svůj pohled na vývoj celé hry a my máme možnost postřehnout nějaké zajímavé detaily.

Celou dobu zdůrazňuje černobílost díla, tedy spíše to, že každý váš skutek se nějak projeví a bude hodnocen buď jako dobrý, nebo zlý. Bude tak možno mnohem více ovlivňovat dění ve vašich vesnicích, chování vašeho mazlíčka a dokonce i vzhled světa. Pokud uděláte něco zlého, celý svět potemní, hudba se změní v hlubší, vaši vesničané začnou chtít více kasáren a příšera bude agresivnější.

  

A to stejné platí i naopak, pokud uděláte dobré skutky. Může to dojít až tak daleko, že pokud budete dostatečně pečovat o dobro vašich lidí, tak protivníci mohou složit zbraně a přidat se na vaši stranu. Novinkou by také měly být vskutku megalomanské zázraky, kterých se dočkáte později ve hře. Jistě se máme opět na co těšit.

Ron Millar začal svoji kariéru ve Virgin Games, odkud poté přešel k Blizzardu. Tam stál za projekty jako Warcraft (první dva díly), Starcraft a Diablo. Poté se vydal na samostatnou dráhu, která jej zanesla až do Lionhead Studios, kde vyvíjí Black and White po boku Petrea Molyneuxe.

  

Zdroj: LHTimes

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce