R.O.S.E. Online - otevřená beta

Když se řekne Gravity Corp. vybaví se mnoha hráčům hra Ragnarok Online. Na jejích základech se vývojáři rozhodli vybudovat novou hru, která má Ragnarok překonat a pojmenovali ji Rush On Seven Episodes Online, zkráceně pak R.O.S.E. Online. Aby hru před vydáním patřičně otestovali, a přitom nalákali co možná nejvíce hráčů, rozhodli se tomuto MMORPG udělat otevřený beta test.

Pokud se jej chcete zúčastnit, potřebujete se na oficiálních stránkách zaregistrovat, stáhnout anglickou (hardcore hráči korejskou) verzi klienta a v neposlední řadě nastavit jazyk ve Windows na angličtinu, jinak se vám hru nepodaří rozjet. Dostanete se do typicky korejsky ulítlého fantasy světa, kde jako hlavní dopravní prostředek slouží malá autíčka. Pokud jste MMORPG pozitivní, tak se divím, že jste se dočetli až sem a nezačali dávno stahovat.

Zdroj: R.O.S.E.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole