Rozšířené Doupě s E3 speciálem a Tennis Masters 2003 CZ!

Už za několik dní se na stáncích objeví rozšířené prázdninové Doupě až po okraj nabité informacemi a hrami. Standardní rozsah nám tentokrát nestačil, a tak se nové číslo Doupěte pyšní celými 124 stranami a samozřejmě také 9GB DVD přílohou. Čtenáři, kteří nemají DVD mechaniku, ale také nepřijdou o nejžhavější trailery a demoverze díky speciální verzi časopisu s třemi CD.

124 stran je pořádná porce, přesto nám málem nestačila. Několik desítek stran zabral podrobný E3 speciál, který vás seznámí s nejzajímavějšími událostmi a hrami z letošního ročníku největší herní výstavy na světě, na které jsme samozřejmě nemohli chybět. Zajímá vás, jaká je Operace Flashpoint 2, jaké dojmy jsme měli z hraní Godfathera, co nám prozradili tvůrci Alana Waka či Oblivionu? Vše v červencovém Doupěti najdete. E3 ale nebyla jen o hrách, ale také technologiích - do těch vás zasvětí unikátní představení konzolí nové generace v rozsáhlém tématu čísla.

V takové konkurenci by se ostatní rubriky mohly zdát druhořadé. Grand Theft Auto: San Andreas a další nadprůměrně hodnocení návštěvníci rubriky recenzí dokazují opak. Dočkáte se rovněž hodnocení Juiced, Singles 2, Guild Wars, herních Hvězdných válek nebo překvapení léta, Boiling Pointu. Na DVD (CD) najdete kromě desítek a desítek videí a trailerů z E3 také malý prázdninový dárek - plnou hru Tennis Masters Series 2003 v české verzi.

To vše a mnoho dalšího už 28. června! Předplatitelé se mohou těšit na Doupě jako obvykle o den dříve.

   

Zdroj: Vlastní

Nejnovější komentáře