Rozšíření Pankrácova příběhu se opozdí. Už brzy ale bude na Steamu dostupný Polda 5

Tuto středu měl původně vyjít přídavek k předělávce Polda 2 Remástr, který nám ukáže, co se dělo mezi druhým a třetím dílem a jak se vůbec Pankrác dostal z role klasického policisty na dráhu soukromého očka. Vývojáři ale přicházejí s nemilou zprávou. Vydání rozšíření, které dostanou majitelé hry zdarma, museli odložit.

Důvody ve videu objasňuje Jakub Mareš, kreslíř grafiky pro Remástr, který pracuje právě i na tomto dodatku. Pochybení přišlo z jeho strany. Přiznává, že špatně odhadl náročnost potřebné práce, a tak místo toho, aby tým uspěchal vydání, se ho rozhodli odložit, aby udrželi kvalitu na úrovni původní hry. Aktuálně zbývá dokončit poslední pozadí a několik animací, pak je potřeba to všechno samozřejmě ještě dát dohromady. Podle odhadu se tak vydání mohlo prodloužit zhruba o měsíc, ale přesné datum zatím nemáme.

Není to ale jen o negativních zprávách. Autoři na své facebookové stránce společně s omluvou také oznámili, že v rámci několika dní na Steam dostane pátý díl série Polda. Už bude tedy zbývat pouze čtyřka, aby si na PC každý mohl digitálně pořídit všechny případy Poldy Pankráce. Docela nedávno vyšel ten úplně první a vzhledem k tomu, že se u starších dílů stále drží stejná cenovka, tak nejspíš si i pětku budeme moci koupit za zhruba 100 Kč. 

Váš názor Další článek: Hráli jsme No Rest for the Wicked. Kombo soulslike a diablovky, které i v předběžném přístupu chytne a nepustí

Témata článku: , , , , , ,