Rozšiřující balíček pro Pirates!

Že Sid Mayer umí dělat skvělé hry nám dokázal již několikrát, naposledy remakem stařičké legendy jménem Pirates. O popularitě tohoto titulu svědčí nejen žebříčky prodejnosti, ale i fakt, že se společnost Firaxis rozhodla vypustit do světa přídavný balíček plný všemožných vylepšení, a to zcela zdarma.

   

Zmiňovaný balíček přináší i přes svou relativně malou velikost (15 MB) velký počet vylepšení; jste-li majiteli původní hry, jistě oceníte spoustu nových vlajek, plachet a dalších různých objektů. Navíc se ještě můžete těšit na nové dobové melodie a zvuky. Malých, ale o to vítanějších, změn se dočkají i jednotlivé postavy. Hlavně ty v přístavu, jimž byla vyčítána jednotvárnost, by nyní měly být mnohem osobitější a disponovat mnohem propracovanějším charakterem.

Download (Special Theme Pack, 15MB): Doupě

Zdroj: Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce