Roztleskávačky: Aspiríne do toho!

Dnes jsme tu s další freeware hrou a jak je možné tušit z nadpisu, za její výrobou stála jedna nejmenovaná farmaceutická společnost. Přestože Aspirin Protector originalitou nijak nevyniká a navíc je celkem krátký, i tak byste si ho měli zkusit zahrát, je totiž báječně hratelný.
Roztleskávačky: Aspiríne do toho!
V této hře je vaším úkolem v roli Mr. Aspirína zabít všechny bacily, které putují krevním řečištěm – tolik by se dalo říci o této hře jednou větou. Tato blbůstka je tak trochu podobná Moorhuhnu (už zase – možná bychom mohli udělat rubriku plných her zaměřenou speciálně na Moorhuhn a jeho odrůdy). Oproti němu jsou tu však podstatné rozdíly – zatímco ve slepicích se všechno pohybuje krásně plynuje, v Aspirínovi je pohyb bacilů velmi trhaný, protože, jak už bylo řečeno, putují krevním řečištěm a to je ovlivňováno tlukotem srdce.

AspirinAspirin

Před vaším zaměřovačem nepoletují jenom bacily, ale také bílé a červené krvinky – ty pro změnu střílet nesmíte! Vaše zásoba aspirinů (střeliva) je omezená v každém kole na určitý počet a všechny nebezpečné tvory je potřeba vystřílet dřív, než vám munice dojde.

Hra je vcelku velice rychlá – dá se dohrát v deseti minutách, během nichž projedete celkem tři levely, z nichž každý se odehrává v jiné části těla – vizuálně jsou ovšem prakticky stejné.

Download (2,1 MB) zde, VypalCD zde.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A