Roztleskávačky: Aspiríne do toho!

Dnes jsme tu s další freeware hrou a jak je možné tušit z nadpisu, za její výrobou stála jedna nejmenovaná farmaceutická společnost. Přestože Aspirin Protector originalitou nijak nevyniká a navíc je celkem krátký, i tak byste si ho měli zkusit zahrát, je totiž báječně hratelný.
Roztleskávačky: Aspiríne do toho!
V této hře je vaším úkolem v roli Mr. Aspirína zabít všechny bacily, které putují krevním řečištěm – tolik by se dalo říci o této hře jednou větou. Tato blbůstka je tak trochu podobná Moorhuhnu (už zase – možná bychom mohli udělat rubriku plných her zaměřenou speciálně na Moorhuhn a jeho odrůdy). Oproti němu jsou tu však podstatné rozdíly – zatímco ve slepicích se všechno pohybuje krásně plynuje, v Aspirínovi je pohyb bacilů velmi trhaný, protože, jak už bylo řečeno, putují krevním řečištěm a to je ovlivňováno tlukotem srdce.

AspirinAspirin

Před vaším zaměřovačem nepoletují jenom bacily, ale také bílé a červené krvinky – ty pro změnu střílet nesmíte! Vaše zásoba aspirinů (střeliva) je omezená v každém kole na určitý počet a všechny nebezpečné tvory je potřeba vystřílet dřív, než vám munice dojde.

Hra je vcelku velice rychlá – dá se dohrát v deseti minutách, během nichž projedete celkem tři levely, z nichž každý se odehrává v jiné části těla – vizuálně jsou ovšem prakticky stejné.

Download (2,1 MB) zde, VypalCD zde.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole