Roztomilá 3D – aneb nesmrtelní cartoon heroes

Postavy populárních 3D her již byly od dob Wolfensteina nejrůznější. Byli tu tajní agenti a agentky, slavné osobnosti i zcela neznámí teenageři, krásní mladí lidé i oškliví mutanti. Nikdy za celou dobu ale nebyly hlavními postavami přímo cartoonové postavy, byť příběhem, ale rozhodně ne svým vzhledem přímo ve hře.
Roztomilá 3D – aneb nesmrtelní cartoon heroes
Postavy populárních 3D her již byly od dob Wolfensteina nejrůznější. Byli tu tajní agenti a agentky, slavné osobnosti i zcela neznámí teenageři, krásní mladí lidé i oškliví mutanti. Nikdy za celou dobu ale nebyly hlavními postavami přímo cartoonové postavy, byť příběhem, ale rozhodně ne svým vzhledem přímo ve hře.

No Escape je pohodová multiplayerová 3D střílečka. Hlavní důraz je ve hře kladen především na zábavu a humor, než na realitu a fyzikální model, i když samozřejmě ani ten se nesmí podcenit. Zajímavé je už například třeba jen to, že se hra podobně jako například Moonshine Runners bude odehrávat na zemi ve tvaru koule, takže se brzy dostanete zpět na místo, odkud jste přišli. To všechno umožňuje Funcomácký vlastní engine nazvaný Randy. Zajímavý nápad, malého prince a jeho drobné planetky jsem měl rád.

No EscapeNo Escape

No Escape

Původně se mělo jednat o čistokrevný multiplayer, tedy podobnou oddechovou záležitost plnou napětí, jako například Unreal Tournament nebo Quake III Arena. Tlak veřejného mínění byl zřejmě neúprosný – takže součástí hry bude rovněž i singleplayerová mise. Budete si moci vybrat mezi jednou z osmi postav, které se ve hře nachází. Každá má své specifikace, které ji determinují – nejde tedy jen o kosmetickou změnu, kdy bude hrdina trousit své rozumy ženským či mužským hlasem, ale přímo schopnosti se budou lišit podle zvoleného charakteru. I když… uvidíme, do jaké míry tuto zajímavou myšlenku dotáhnou autoři do konce.

Dánský Funcom, který má No Escape na svědomí, patří k velice rychle rostoucím firmám dneška. Mají za sebou vynikající hru The Longest Journey, mimo toho současně s No Escape připracují Anarchy Online, tedy masivně multiplayerovou záležitost. No… na podzim uvidíme, v tu dobu se totiž No Escape dostane na trh (měl by – jedná se o 3D akci, která by měla možnost uspět i na našem trhu).

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

19.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Agony: přehnaně odporné (recenze)

Agony: přehnaně odporné (recenze)

Kdo ví, třeba každý z nás jednou skončí v pekle. A pokud to tam vypadá jako v Agony, rozhodně se nemáme na co těšit.

7.  6.  2018 | | 3 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 8 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |