Roztomilá 3D – aneb nesmrtelní cartoon heroes

Postavy populárních 3D her již byly od dob Wolfensteina nejrůznější. Byli tu tajní agenti a agentky, slavné osobnosti i zcela neznámí teenageři, krásní mladí lidé i oškliví mutanti. Nikdy za celou dobu ale nebyly hlavními postavami přímo cartoonové postavy, byť příběhem, ale rozhodně ne svým vzhledem přímo ve hře.
Roztomilá 3D – aneb nesmrtelní cartoon heroes
Postavy populárních 3D her již byly od dob Wolfensteina nejrůznější. Byli tu tajní agenti a agentky, slavné osobnosti i zcela neznámí teenageři, krásní mladí lidé i oškliví mutanti. Nikdy za celou dobu ale nebyly hlavními postavami přímo cartoonové postavy, byť příběhem, ale rozhodně ne svým vzhledem přímo ve hře.

No Escape je pohodová multiplayerová 3D střílečka. Hlavní důraz je ve hře kladen především na zábavu a humor, než na realitu a fyzikální model, i když samozřejmě ani ten se nesmí podcenit. Zajímavé je už například třeba jen to, že se hra podobně jako například Moonshine Runners bude odehrávat na zemi ve tvaru koule, takže se brzy dostanete zpět na místo, odkud jste přišli. To všechno umožňuje Funcomácký vlastní engine nazvaný Randy. Zajímavý nápad, malého prince a jeho drobné planetky jsem měl rád.

No EscapeNo Escape

No Escape

Původně se mělo jednat o čistokrevný multiplayer, tedy podobnou oddechovou záležitost plnou napětí, jako například Unreal Tournament nebo Quake III Arena. Tlak veřejného mínění byl zřejmě neúprosný – takže součástí hry bude rovněž i singleplayerová mise. Budete si moci vybrat mezi jednou z osmi postav, které se ve hře nachází. Každá má své specifikace, které ji determinují – nejde tedy jen o kosmetickou změnu, kdy bude hrdina trousit své rozumy ženským či mužským hlasem, ale přímo schopnosti se budou lišit podle zvoleného charakteru. I když… uvidíme, do jaké míry tuto zajímavou myšlenku dotáhnou autoři do konce.

Dánský Funcom, který má No Escape na svědomí, patří k velice rychle rostoucím firmám dneška. Mají za sebou vynikající hru The Longest Journey, mimo toho současně s No Escape připracují Anarchy Online, tedy masivně multiplayerovou záležitost. No… na podzim uvidíme, v tu dobu se totiž No Escape dostane na trh (měl by – jedná se o 3D akci, která by měla možnost uspět i na našem trhu).

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A