RPG The Outer Worlds možná propálilo datum vydání

Nové RPG od Obsidian Entertainmen by mohlo dorazit už v létě 2019. Datum podle všeho nezáměrně prozradil Steam.
RPG The Outer Worlds možná propálilo datum vydání

The Outer Worlds se okamžitě po oznámení stalo jedním z nejočekávanějších RPG roku 2019. Jeho datum vydání ale zatím pro všechny zůstávalo záhadou. Teď je dost možná prozrazené díky databázi Steamu. Podle databáze totiž můžeme očekávat The Outer Worlds očekávat 6. srpna

Obsidian pracuje na RPG The Outer Worlds, fanoušci Falloutu se mohou těšit

Obsidian pracuje na RPG The Outer Worlds, fanoušci Falloutu se mohou těšit

Toto datum se v databázi však objevilo jenom opravdu krátce a po chvíli bylo opět změněno. Napovídá to, že vydavatel hry přidal datum vydání, které posléze bylo opět posunuto na neurčito. Ačkoliv tak šestý srpen není oficiálním datem vydání, vypadá to, že bychom se skvěle vypadajícího RPG mohli dočkat dříve, než se původně čekalo.

Z toho, co zatím víme je jasné, že půjde o RPG z pohledu první osoby, které by mohlo potěšit fanoušky Falloutu a přinese především zajímavý otevřený svět, který by měl být opravdu rozsáhlý a umožnit i cestování mezi různými planetami. Údajně si ale s lodí samotnou nezalétáte. Cestování mezi planetami by mělo být zpracované formou "fast travelu". 

Microsoft kupuje vývojářská studia Obsidian a inXile Entertainment

Microsoft kupuje vývojářská studia Obsidian a inXile Entertainment

The Outer Worlds se poprvé představilo na The Game Awards, kde se okamžitě stalo jedním z velmi očekávaných titulů. Tvůrci Fallout: The New Vegas a spousty dalších RPG mají totiž velké zkušenosti se žánrem a přinášeli v minulosti hráčům velmi pozitivní zážitky. Studio získal v minulém roce pod svá křídla Microsoft, a tak se na první dobrou nabízí otázka, zda toto lákavé RPG vyjde i na Playstationu. Podle zatím dostupných informací by ale mělo jít o projekt, který ještě nebude pro Microsoft platformy exkluzivní a nejspíše si zahrají i vyznavači herní mašinky od Sony.

Nejnovější komentáře